Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

"Trzy Certyfikaty"

Zgłoś nadużycie
Trzy Certyfikaty to pierwsza w nowożytnej Polsce powieść studencka, napisana przez studenta o studentach. Opisuje ona życie grupy przyjaciół i prezentuje pastiszowe, pełne przekory i bezczelności akademickie życie, cywilizacyjne problemy młodych ludzi oraz ich skrajnie różne podejście do tematu życia, miłości, pieniędzy i seksu. Pytania o przyszłość i cel w życiu zaprzątają umysł głównego bohatera. Pod warunkiem, że nie myśli on wtedy o dziewczynach i kolejnej, zbliżającej się imprezie.

 

 

 

 

 

 

Michał Mrozek - urodzony w 1988 roku dziennikarz muzyczny, felietonista i dj. Zagorzały miłośnik płyt winylowych, marynarek, grzybołówstwa i rybobrania. Posiada prawo jazdy kategorii B. Grafoman.

 

Mocno przekoloryzowane postacie, specyficzny humor oraz celowo sztubacka i czasem wulgarna narracja przenoszą czytelnika w świat ludzi nieodpowiedzialnie odpowiedzialnych. Warto spojrzeć na życie z boku i sięgnąć po tę pozycję. Studiujący utożsamią się z niektórymi postaciami. Absolwenci wrócą do akademickich wspomnień. Pracujący zapoznają się z tym środowiskiem. A młodzież solidniej przygotuje się do matury.

 


Premiera: 5. maja Revolucja Toruń

 

ISBN: 987 83 62441 04 4

 

Strona internetowa: www.trzycertyfikaty.pl www.facebook.pl/trzycertyfikaty

 

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3947
1081K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję