Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

„Sunburst” Johnego Daly’ego

Zgłoś nadużycie
Najnowszy, trzeci już album Irlandczyka Johnego Daly’ego będzie zawierać niewydany wcześniej materiał. „Sunburst” ukaże się nakładem Drumpoet Community.

Zapowiadany album „Sunburst” jest pierwszym pełnoprawnym albumem Irlandczyka. Wcześniejsze dwa „Sea & Sky” wydany w 2009 roku, był zbiorem wcześniejszych singli, a 'Confinement' jedynie eksperymentalnym projektem.Najnowszy album zawierać będzie całkiem nowy kompozycje. „Sunbrust” ukaże się nakładem Drumpoet Community - sublabelu Compost Records. W sklepach pojawi się 27.04.2012 roku.

John Daly już od najmłodszych lat był związany z muzyką. Jako nastolatek spędzał czas w studio doszkalając swoje umiejętności producenckie oraz grę na instrumentach - zarówno żywych jak i elektronicznych. Dzięki wytrwałej pracy dziś jest cenionym artystą, który posiada wydawnictwa na m.in. Drumpoet Community, Compost, Rekids, Running Back oraz Poker Flat.

Tracklista:
01. Sunburst
02. Release
03. Cruise Control
04. Pass The Swing
05. Deep Heat
06. Promenade
07. Moon Pool
08. I Got Bells
09. All Night
10. DaybreakKlubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3953
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję