Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Armada Music otrzymuje 5 nagród IDMA!

Zgłoś nadużycie
Amsterdam, 23 marca 2012. Holenderska wytwórnia Armada Music otrzymała 5 prestiżowych nagród International Dance Music Awards. Jest to kolejny olbrzymi sukces nie tylko samego labela, ale również jego współzałożycieli.

 

Wyniki mówią same za siebie. Społeczność klubowa po raz kolejny zadecydowała o najlepszych utworach, najlepszych artystach, DJ'ach, klubach i labelach. Niewątpliwie jest to kolejny udany rok dla holenderskiego giganta - Armada Music. Armin Van Buuren zdobył aż aż 4 statuetki, w tym za „Najlepszy Utwór Trance", „Najlepszy DJ Świata", „Najlepsza DJ'ska Audycja Radiowa" i „Najlepszy Podcast". Armada Music po raz czwarty z rzędu została wybrana najlepszą klubową wytwórnią świata.

 

 

Pełna lista zwycięskich kategorii:

 

Najlepszy Utwór Trance:

Armin Van Buuren feat. Nadia Ali - Feels So Good

Najlepszy DJ Świata:

Armin Van Buuren

Najlepsza DJ'ska Audycja Radiowa:

Armin Van Buuren - A State Of Trance

Najlepszy Podcast:

Armin Van Buuren - A State Of Trance Podcast

Najlepsza Wytwórnia:

Armada Music

 

Winter Music Conference odbywa się w marcu każdego roku w Miami. Wraz z 60.000 gośćmi z 70 różnych krajów oraz DJ'ami, właścicielami wytwórni i delegatami ze sceny Dance, Winter Music Conference jest jednym z najważniejszych wydarzeń w branży muzyki elektronicznej. Najbardziej oczekiwanym i kulminacyjnym momentem imprezy jest wręczenie wszystkich nagród łącznie w 55 kategoriach.

 

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję