Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Nothing but the beat -Koncert Davida Guetty-relacja

Zgłoś nadużycie
David Guetta wystąpił w niedzielę wielkanocną w paryskiej Bercy Omnisports Arena dla ponad 17 tys. fanów, w tym ponad 120 Polaków -zwycięzców w konkursie zorganizowanym przez markę Burn.

David Guetta jeden z topowych dj na świata bez problemu ściągnął tłumy na swój koncert, i tu trzeba przyznać, że organizatorzy bardzo sprawnie rozlokowali wszystkich na swoich miejscach. Koncert zaczął się od suportu Nikego Rommero. Młody holender zabrał publiczność w ponad półtora godzinną, muzyczną podróż. Jego set to przede wszystkim bardzo modne mash upy, łączył wokale takich wykonawców jak Adele, Red Hot Chili Peppers, Daft Punk czy Justice z mocno electro i trancowymi podkładami. Muzyce towarzyszyły dość ubogie (jak na to, do czego przyzwyczaili nas Polscy organizatorzy) światła i wizuale. To nie przeszkadzało rozgrzać płytę do czerwoności. Sympatyczny Nicky bardzo szybko nawiązał kontakt z publiką, która wglądała na bardzo zadowolona z takiej interakcji.
Koło godziny 23 zaczął się set/koncert samego Davida Guetty. Gwiazdor również postawił na mash upy. Mixował wokale ze swoich największych hitów ostatnich lat z bardzo mocno pompującymi beatami, chwilami bardzo agresywnie. Przyzwyczajona do utworów w wersji radio edit miejscami czułam się przytłoczona. Plus kilka utworów z repertuaru innych artystów jak Avicii czy Gotye. Jeśli chodzi o wokale, niestety leciały z nagrań. Rozumiem, że ciężko zastąpić lub sprowadzić np. Akona, ale myślę, że z booking wokalistów mniejszego kalibru znacznie uatrakcyjniłby występ.

Ostatnia sprawa- oprawa wizualna. W prawdzie zostały dołożone imponujące : dwa ekrany ledowe , wyrzutnie CO2 , confetti, roboty świetlne i miotacze ognia, ale jak na czołówego dj świata i w takim miejscu jak Paryż, oczekiwałam znacznie więcej...


Na szczęście wszystkie niedociągnięcia nadrabiał charyzmatyczny David Guetta, który od początku zaczarował wszystkich swoim uśmiechem i  sposobem komunikacji z publiką, która wyglądała na bardzo zadowoloną i prawdopodobnie absolutnie nie zgodziłaby się z moimi uwagami, w końcu, co kraj to obyczaj. Uczestnicy koncertu znacznie się różnili od typowych polskich odbiorców takich eventów, chociaż by, dlatego, że były to zarówno dzieciaki w wieku szkolnym jak i dojrzałe małżeństwa i wszyscy równo się wyginali przy dźwiekach z kolumn. Z resztą zobaczcie sami:
Jeśli I Wy macie ochotę zobaczyć Davida Guette na żywo to koniecznie musicie pojechać na SunRise festival Opus Magnum w Kołobrzegu (oczywiście impreza jest wspierana przez markę burn i portal klubowa.pl)

                                                   Zobacz zdjęcia !!!!

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję