Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

"Niewidzialna nerka" - powrót do korzeni

Zgłoś nadużycie
„Niewdzialna nerka” jak informują oficjalne materiały prasowe to projekt stworzony przez dwudziestu czołowych, współczesnych producentów m.in Kixnare, Praktik, Daniel Drumz, Dizkret, Urb, Night Marks Electric Trio, Ment XXL, Roux Spana, Metro, Mentalcut czy Teielte.Chcą oni w ten sposób oddać hołd pionierskim czasom kultury hip-hop w naszym kraju.

 

 

Całość będzie wydana w formie podwójnego albumu kompilacyjnego, na którym znajdziemy 30 utworów, bazujących na kultowych produkcjach. Za układ i miks odpowiada DJ Steez znany ze składów Hemp Gru oraz DIIL Gang.

 

Interpretacja „Dzwięków Stereo" Stereofonii to pierwszy opublikowany utwór z „Niewidzialnej nerki”. Za jego stworzenie odpowiadają członkowie wrocławskiego kolektywu Night Marks Electric Trio, a w nagraniu gościnnie pojawia się także legendarny Franek:

Album wyda na początku czerwca S1 Warsaw. Na pewno nabyć go będzie można w stołecznym sklepie „Side One”. Szczegóły związane z dystrybucją i nakładem w pozostałych miastach naszego kraju są dogrywane. Największym „pewniakiem” jest jednak fakt, że premierze wydawnictwa będzie towarzyszyć duża impreza.

 

Więcej inorfmacji na temat samego albumu jak i imprezy znaleźć możecie na Facebooku.

źródło : youtube.comKlubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję