Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Burn Selector Festival

Zgłoś nadużycie
Po raz pierwszy od lat, na Burn Selector Festival 2012 pojawi się trzecia scena, dopełniająca obok Cyan i Magenta schematu kolorystycznego: Yellow Dome Stage. Będzie to jedyna w swoim rodzaju kulista scena, dzięki której będzie można można zanurzyć się kompletnie w doświadczeniach wizualnych. Za wizualizację odpowiada brytyjski kolektyw RFID (Recursive Function Immersive Domes). Całości dopełni skład występujących polskich DJów i producentów.

 

Yellow Dome Stage

Kiedy fizycy syntetyzują atomy, by uzyskać nieskończoną energię, kolektyw RFID (Recursive Function Immersive Domes) tworzy z dźwięków i reagujących na nie wizualizacji bombę atomową dla zmysłów. Na Yellow Dome Stage publiczność poczuje się jak w kapsule żywej wirtualnej przestrzeni 360º. Posmakujecie tego doświadczenia wszystkimi zmysłami dzięki wyświetlanym z sześciu rzutników wizualizacjom, widocznym nie tylko na ścianach kopuły, ale także na suficie. Piękne, subtelne efekty przestrzenne plus muzyka zaproszonych przez nas dj'ów i producentów zagwarantuje wyjątkowe przeżycie! Na Yellow Dome Stage wystąpią: Eltron John, SLG, Chmara Winter, Bueno Bros, Pol_on, Viadrina, The Phantom i AXMusique.

Aplikacja mobilna Burn Selector Festival!

Od dziś, już wszystkie nasze festiwale mają swoje mobilne aplikacje! Przedstawiamy aplikację Burn Selector Festival na smartphone'y, która pozwala na bieżąco śledzić to, co dzieje się z ulubionymi wykonawcami i poznać festiwalowe nowinki. W aplikacji można też słuchać festiwalowego radia i oglądać materiały wideo. Dzięki niej, bez problemu znajdziesz lokalizację punktu na festiwalu, oznaczysz koncert, który chcesz obejrzeć, a potem podzielisz się wrażeniami z innymi użytkownikami. Aplikacja jest bezpłatna i dostępna w App Store oraz Google Play.

Muzyka na Burn Selector Festival

Dotychczas, swój udział potwierdzili: Chase & Status live, Magnetic Man, Miike Snow, Hadouken! , Buraka Som Sistema, Neon Indian, Niki & The Dove, Totally Enormous Extinct Dinosaurs, Disclosure, Stay+, Redinho, Eltron John, SLG, Chmara Winter, Bueno Bros, Pol_on, Viadrina, The Phantom i AXMusique.

SPRZEDAŻ BILETÓW NA BURN SELECTOR FESTIVAL 2012

Bilety do kupienia w sklepie internetowym Alter Art, na www.selectorfestival.pl oraz w punktach sprzedaży sieci Ticketpro www.ticketpro.pl

Ceny biletów:

Karnet 2 dni - 200 PLN
Bilet jednodniowy - 135 PLN
Selector

Having trouble viewing this email? View in your browser.

Copyright Alter Art Festival

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję