Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Halina Mlynkova i Krzysztof Kiljański tworzą muzykę do filmu.

Zgłoś nadużycie
Film "Podejrzani zakochani" zostanie uświetniony przez muzykę Kiljańskiego i Mlynkovej.

W filmie "Podejrzani zakochani" pojawi się piosenka Haliny Mlynkovej i Krzysztofa Kiljańskiego. Produkcja zawiera w sobie elementy kryminału oraz typowego filmu miłosnego. W kinach będziemy mogli zobaczyć ją na koniec stycznia.
- Myślę, że to piosenka, która w naturalny sposób może się spodobać - mówi Kiljański. - Mam nadzieję, że tych, którzy ją usłyszą, złapie to coś, co każda piosenka powinna mieć - a sądzę, że ta właśnie ma.

- Zawsze utożsamiam się z tym, co śpiewam, każda z moich piosenek głęboko we mnie zapada - podkreśla Mlynkova . - Myślę, że w tym wypadku jest podobnie. Muzyka nie jest dla mnie pracą, muzyka jest dla mnie życiem.

- Bardzo się cieszę, że śpiewam tę piosenkę z Krzysiem, bo to wspaniały artysta - dodaje. - To bardzo ważne, żeby osoby pracujące przy nagraniach miały dobry wzajemny kontakt, żeby był tzw. feeling, który dodaje energii i atmosfery całemu nagraniu.


Muzyka należy do Anity Valo i Marji "Meri" Jamany. Treścią piosenki zajęły się Dagmara i Martyna Melosik. W przygotowaniach brał udział również Bogdan Kondracki.


Jeśli chodzi o sam film na pierwszym planie znajdzie się Albert (Bartłomiej Kasprzykowski) chcący zakochać się przez Internet. Jego losy zwiążą się Barbarą (Sonia Bohosiewicz). Będą udawać ludzi, którymi nie są nawet podczas realnych spotkań poprzez wysyłanie na nie swoich znajomych. W rezultacie cala czwórka znajduje się w hotelu. Tam natomiast ich miłosne ekscesy przeplatają się z działaniami szajki bandytów

.
Sama postać Mlynkovej jest nam znana z zespołu Bratanki. Rozpoczęła jednak karierę solową, która zaowocowała płytą "Etnoteka" zaprezentowaną w zeszłym roku.


Kiljański natomiast ma na swoim koncie wiele nagród takich jak Fryderyki bądź Superjedynki. Na początku 2012 roku wydał album "Barwy Kofty" będący przypomnieniem twórczości tego właśnie artysty.

 

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję