Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Bon Jovi wymaga koszul z kołnierzem

Zgłoś nadużycie
Bon Jovi w Polsce i wymagania dla załogi technicznej.

Koncert Bon Jovi w Gdańsku, który odbędzie się 19 czerwca na PGE Arenie jest okupiony różnorakimi wymaganiami i oczekiwaniami artysty. Kolejnym z nich jest konieczność noszenia koszul z kołnierzem przez osoby pracujące w okolicach sceny i w garderobach.

- Taka sytuacja zdarza się nam po raz pierwszy, a organizowaliśmy już naprawdę wiele koncertów - przekonuje Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM. - Nigdy wcześniej artysta nie dbał o to, jak będzie wyglądała obsługa koncertu. To zawsze była tylko i wyłącznie nasza decyzja. Już teraz widać jednak, że Bon Jovi to najwyższa światowa liga muzyczna. A co za tym idzie profesjonaliści dbający o każdy, nawet najdrobniejszy, szczegół.

Ekscentryczne wymagania nie przewidziały chyba fizycznej pracy osób rozkładających scenę w eleganckich koszulach. Te kwestie rozumie nawet menager zespołu.

- Jeżeli osoby pracujące w okolicach sceny i garderób z różnych powodów będą musiały być ubrane inaczej, to musimy to po prostu zgłosić szefowi produkcji koncertu - dodaje Kurzawa.

- Wymagania dotyczące koszul z kołnierzykiem, choć niespotykane, nie będą dla nas trudne do spełnienia. Nasi pracownicy zawsze przy okazji produkcji koncertów ubrani są w jednakowe stroje - dodaje Janusz Stefański z Prestige MJM.

Koncert w Polsce będzie miał miejsce w ramach światowej trasy "Because We Can - The Tour".

Bilety kupić można na Imprezyprestige.com i w sieci sprzedaży Eventim (między innymi: Empik i Media Markt).

 

Fot: http://en.wikipedia.org/wiki/File:Jon_Bon_Jovi.jpgKlubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3953
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję