Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Edwyn Collins promuje "Understated"

Zgłoś nadużycie
Edwyn Collins już za kilka miesięcy odda w ręce fanów swój kolejny solowy album. Jak zostanie odebrany przez miłośników jeg muzyki i krytykę?

Edwyn Collins wprowadza ostatnie poprawki w swoim, już ósmym z kolei indywidualnym albumie. "Understated" zostanie wydany 25 marca 2013 roku.

Producentem materiału podobnie jak przy poprzedniej płycie był Seb Lewsley. Sesja odbywała się w londyńskich West Heath Studios. Przy krążku z Edwynem współpracowało wiele znanych osób takich jak między innymi Barrie Cadogan (Little Barrie, Primal Scream), James Walbourne (The Pretenders, Ray Davies), Carwyn Ellis (Colorama, The Pretenders), Sean Read (The Rockingbirds, Dexys), David Ruffy (The Ruts, Dexys) i Paul Cook (The Sex Pistols).

Warto wspomnieć, że szkocki artysta w 2005 roku doznał poważnego wylewu a pomimo tego nadal tworzy. To jego drugie dzieło od czasu urazu.

Poniżej tracklista:
"Dilemma"
"Baby Jean"
"Carry On, Carry On"
"31 Years"
"It"s A Reason"
"Too Bad"
"Down The Line"
"Forsooth"
"In The Now"
"Understated"
"Love's Been Good To Me"

Ostatnim wydawnictwem Collinsa był "Losing Sleep" z 2010 roku.

Fot: http://www.contactmusic.com/news/edwyn-collins-returns_1131461

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3953
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję