Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Czym zaskoczy nas solowy Phil Anselmo?

Zgłoś nadużycie
Phil Anselmo w swoim solowym albumie. Premiera już 8 stycznia.

Już w najbliższych dniach w ręce fanów trafi solowy album Phila Anselmo o tytule "War of the Gargantuas". Jeszcze przed 8 stycznia opublikowane zostaną urywkowe fragmenty.

Podczas nagrań wspomagał Phil'a gitarzysta Maziar "Marzi" Montazeri, (ex-Superjoint Ritual), perkusista José Manuel Gonzales (Warbeast) oraz pochodzący z Nowego Orleanu basista, Bennett Bartley.

- Lubię różne gatunki muzyki, ale w głębi serca najbardziej kocham ekstremalne, undergroundowe granie - mówił wcześniej o materiale wokalista. - Czy to grindcore, czy death metal, thrash czy black metal. Znajdę piękno w każdym z tych gatunków. Chciałem więc zrobić ekstremalną płytę, która niekoniecznie będzie pasować, do którejś z wymienionych kategorii. Na pewno będzie to metal. Trudno to opisać, ale zależało mi na nagraniu czegoś ekstremalnego. Zrobiłem to z potrzeby i z miłości.

W skład płyty wchodzą dokładnie cztery kawałki. Z ich charakterem można zapoznać się na poniższej stronie

http://www.amazon.com/gp/product/B00ANW210W/ref=as_li_ss_tl?ie=UTF8&tag=wxo-20&linkCode=as2&camp=1789&creative=390957&creativeASIN=B00ANW210W

Wydawcą krążka jest Housecore Records.

Ostatnim projektem, w którym brał udział Anselmo był krążek nagrany z zespołem Down krążek "Down IV Part I - The Purple EP", który miał premierę 18 września.

FOT: http://sevasevol.blogspot.com/2012/07/phil-anselmo.html

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3953
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję