Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

WET FINGERS- premiera

Zgłoś nadużycie
Na rozpoczęcie nowego roku oraz karnawału formacja WET FINGERS przygotowała wspólnie z Ewą Jach - utwór " Nie powiem Ci".

Na rozpoczęcie nowego roku oraz karnawału formacja WET FINGERS przygotowała wspólnie z Ewą Jach - utwór " Nie powiem Ci".

Utwór miał swoja klubowa premierę juz 12 grudnia, sprawdzony podczas koncertów oraz przyjęty doskonale przez DJów. Czas na premierę w stacjach radiowych oraz w serwisach muzycznych. Dobra klubowa muzyka z ciekawym polskim tekstem. Prócz wersji oryginalnej dostępne także oficjalne remiksy to recepta na jeden z polskich hitów karnawału

Polecamy !

DJ ADAMUS i MAFIA MIKE od lat dostarczają wielu popularnych utworów, coverów i remixów, które świetnie sprawdzają się podczas imprez. Ewa Jach to wokalistka o niezwykle pięknym i silnym głosie, współpracowała z wieloma gwiazdami min. Mezo z którym nagrała przebój pt. ,,KRYZYS"

https://www.youtube.com/watch?v=Fu2myETdSxo

FOT: http://www.plejada.pl/2,45367,news,1,1,wet-fingers-rozgrzewa-parkiet-w-sali-samobojcow,artykul.html

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3951
1097K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję