Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Savoir-vivre na Facebooku #zerwanie

Zgłoś nadużycie
Czyli jak zadać szyku na Wallu

No i stało się, po wspólnych, cudownych chwilach naglę cos pęka i zrywacie. Standardowo trzeba sobie wszystko co tam nam się nazbierało na wątrobie i obiecać sobie, że będziecie super przyjaciółmi. Potem już każdy w swoją stronę i nara. Tak to kiedyś pięknie wyglądało ale nie dziś

 


Zostaje jeszcze wielki brat-facebook. Po pierwsze status. Ha! Tak wiemy trzeba było nie zmieniać, ale jak się  szczęścia nażarłeś, to teraz rzygaj tą tęczą.

 


Jeśli chcemy być w pozradku warto ten status zmienić w nocy, informując drugą osoba tak, abyście obydwoje zdążyli ukryć ten monit z Waszego walla. Jeśli jednak macie odrobinę skurwysyństwa, a ta druga osoba już nic dla was nie znaczy, zmieńcie status miedzy 12-14 lub od 18-20. Koniecznie zrób to przed Twoją ex połówka!!! Licz się z tym, że w raz z pojawieniem się wpisu Twój czat wybuchnie ciekawskimi znajomymi, co się stało. Wpis: „zmienił status na wolny" bije po oczach na wallach wszystkich znajomych i nieznajomych. Ktoś lajknął, ktoś skomciał, parę osób zagadało. Nagle się okazało, że jednak Wasze życie nie jest tak fascynujecie jak bohaterów pudelka.


zrewanie


Teraz czas na wyścig zbrojeń czyli udowadnianie kto sobie lepiej radzi, no ktoś przecież musi. Tak wiem, niby jesteśmy dorośli, nieby... Jeśli jesteś dziewuchą kluczowe jest wrzucenie jakiś swoich niebywale ładnych zdjęć. Photoshop, nie photoshop mają mówić "Patrz gnoju jaka jestem ładna". Faceci to wzrokowcy. Dalej koniecznie melduj się w wszystkich super miejscach koniecznie ze waszymi wspólnymi znajomymi. Warto okrasić to wszystko wpisami jak to nie jest Wam super. W dobrym guście też jest umieszczanie piosenek Rihanny. Z facetami jest łatwiej, bo się po prostu nic nie robi, absolutnie. Od najgorzej prawdy jest gorsza tylko niewiedza. Daje wam słowo, że kobiecy mózg sam wymyśli sobie takie historie, że nawet jakbyście wzięli swoich wszystkich kumpli, morze alkoholu i tony narkotyków, to nie wymyślilibyście nic w połowie tak porytego jak wasza ex sama lub w combo z koleżankami. Ty w tym czasie spokojnie zaczepiaj i zagaduj nowe panny. Czyli, że już nie prowadzimy fb? Otóż nie... spokojnie kiedy już znajdziecie sobie nową partnerkę, ona już sama zadba kompleksowo, tak żeby wasz fb wyglądał jak najszczęśliwszego faceta na ziemi, który znalazł miłość swojego życia i to na do datek kolejną:)

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję