Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Nie będzie trasy Destiny's Child

Zgłoś nadużycie
Prawdopodobnie już nigdy nie będzie dane usłyszeć nam Destiny's Child

Prawdopodobnie już nigdy nie będzie dane usłyszeć nam Destiny's Child.

Nadzieje fanów zostały rozbudzone kiedy to do Beyoncé na Super Bowl dołączyły do niej pozostałe członkinie formacji - Kelly Rowland i Michelle Williams. Do trasy jednak nie dojdzie ze względu na to, że panie nie mają na to teraz czasu.

- Nie mogę powiedzieć zbyt wiele na temat możliwości pojechania przez nas w trasę - powiedziała Kelly Rowland. - Wiem, że Beyoncé jest w trasie, ja mam swój nowy singel, "Kisses Down Low", a Michelle zajmuje się jej musicalem "Fela!". Jeśli taki temat pojawi się podczas jakiejś naszej rozmowy, a na razie nie pojawił - wtedy zobaczymy.

Rowland wspomniała również o ich niedawnym, wspólnym występie

- Było naprawdę niesamowicie. Mam nadzieję, że wszyscy bawili się tak samo dobrze jak my. Było bardzo ciężko utrzymać to w tajemnicy - dodała.


Ostatnim wydawnictwem zespołu jest "Destiny Fulfilled" z listopada 2004 roku. Grupa zakończyła działalność w 2005 roku. 5 lutego do dyspozycji fanów została przekazana kompilacja "Love Songs".


FOT: http://www.fanpop.com/clubs/destinys-child/images/33327366/title/destinys-child-wallpaper

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję