Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Example - nowa płyta oraz koncert w Wraszawie!

Zgłoś nadużycie
Król brytyjskich notowań – Example powraca z nowym, sensacyjnym albumem “The Evolution of Man”! W ramach promocji artysta wystąpi w piątek 22.03 w warszawskim klubie Stodoła!

„The Evolution of Man" to czwarty album brytyjskiego króla notowań muzycznych -Example. Kryjący się pod tym pseudonimem Elliot John Gleavy nie raz już udowadniał, że potrafi precyzyjnie wyczuć branżowe trendy. Jego poprzednie albumy- „What We Made", „Won't Go Quietly" i „Playing in the Shadows" przez wiele miesięcy okupowały pierwsze miejsca zestawień wydawniczych, m.in. w UK, Irlandii, Niemczech, Nowej Zelandii czy Australii. Single z tych krążków były (i nadal są) rozgrywane przez stacje radiowe i telewizyjne na całym świecie, a na listach przebojów spędziły łącznie rekordowe 442 tygodnie! Example był także wielokrotnie nominowany do prestiżowych nagród muzycznych takich jak BT Digital Music Awards, BRIT Awards oraz 4Music Video Honouts. W 2010 roku zdobył statuetkę Popjustice Music Prize za singiel „Kickstars".


Elliot występował podczas największych festiwali muzycznych, m.in. Glastonbury. Jego fantastyczne utwory, pełne energii, świeżych brzmień i mocnego bitu podbiły serca publiczności na całym świecie.22 marca (piątek) EXAMPLE wystąpi w warszawskim klubie Stodoła!!!

Krążek „The Evolution of Men" (stworzony we współpracy z Ministry Of Sound) zaledwie w ciągu kilku dni trafił na szczyt UK Independent Albums Chart oraz UK Dance Albums Chart. Znalazł się także w zestawieniach najlepszych albumów w Irlandii i Szkocji. Podobne sukcesy zaliczyły promujące krążek single - „SayNothing" oraz „Close Enemies".

24 lutego swoją światową premierę miał najnowszy singiel Example zatytułowany „Perfect Replacement"! Klip możecie zobaczyć tu 

 Oprócz wymienionych singli na płycie znajdzie się 10 utworów, a wśród nich kawałek stworzony we współpracy z genialnym Calvinem Harrisem.

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3951
1097K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję