Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Bastille po raz pierwszy zagrają w Polsce.

Zgłoś nadużycie
Wielka gratka dla miłośników formacji Bastille. Już 19 listopada w warszawskim klubie ,,Stodoła” formacja wystąpi ze swoim pierwszym koncertem w Polsce.

Swoją muzyczną karierę zespół Bastille rozpoczął jako indywidualny projekt wokalisty Dana Smitha. Obecnie w skład formacji wchodzi czterech muzyków: Chris Wood, Will Farquarson, Kyle Simmons oraz Dan Smith, który uważany jest za lidera i twarz zespołu. 
Pierwsze utwory tej grupy muzyków powstały w 2010 roku, jednak dopiero rok 2011 stał się czasem pierwszych wielkich sukcesów zespołu do których należy zaliczyć m.in. wydanie coveru kawałka "What Would You Do" zespołu City High oraz publikację wideo do utworu ,,Flaws", dzięki czemu zespół zwrócił na siebie uwagę mediów i milionów słuchaczy na całym świecie. Formacja Bastille swój sukces zawdzięcza doskonałemu łączeniu w tworzonej muzyce indie-popowych brzmień z elektronicznymi dźwiękami, ocierającymi się niekiedy o etniczne brzmienia. Jako największe inspiracje do tworzenia muzyki lider zespołu uznaje Reginę Spektor, Björk, Bon Ivera oraz Kate Bush.
Polskiej publiczności formacja Bastille jest znana głównie za sprawą swojego największego singla ,, Pompeii", z debiutanckiego krążka ,, Bad Blood", co sprawiło, że zespół jest obecnie znany nie tylko w rodzimej Wielkiej Brytanii ale niemal na całym świecie. Już 19 listopada formacja wystąpi ze swoim pierwszym koncertem w Polsce w warszawskim klubie ,, Stodoła".

Bilety na koncert dostępne w sprzedaży już wkrótce.

Poniżej przypominamy największy przebój formacji Bastille- ,, Pompeii".Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję