Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Freddie Gibbs wydaje debiutancki album.

Zgłoś nadużycie
Już niebawem na rynku pojawi się debiutancki album Freddiego Gibbsa.

Wielka niespodzianka dla miłośników twórczości Freddiego Gibbsa, który już niebawem- w lipcu 2013 roku wyda swój debiutancki longplay. Pomimo, że ten 31-letni, hip-hopowy artysta jest obecny na scenie muzycznej od niemal 10 lat, dopiero teraz zdecydował się na wydanie swojego oficjalnego, debiutanckiego krążka, który ma nosić tytuł ,, ESGN".

Pomimo, że premiera krążka ma odbyć się już niebawem to niestety nazwa producenta płyty oraz lista gości zaproszonych na jej premierę nie są do tej pory znane i są trzymane w ścisłej tajemnicy.

Do tej pory artysta był bardzo ceniony za swoją działalność na scenie niezależnej, w trakcie której wypuścił do Internetu kilka mikstejpów, które zostały bardzo dobrze przyjęte a także wydał we współpracy z Madlibem dwie EP- ki.
Wiadomo również, że współpraca Gibbsa z Madlibem nie zakończyła się tylko na wydaniu dwóch płyt, bowiem jeszcze w tym roku na rynku ma ukazać się kolejny album będący efektem współpracy tych dwóch artystów zatytułowany ,, Cocaine Pinata".Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję