Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

White Lies ponownie wystąpią w Polsce.

Zgłoś nadużycie
Duża niespodzianka dla fanów formacji White Lies, która ponownie wystąpi w Polsce.

Zespół wystąpi w naszym kraju z dwoma koncertami, które odbędą się 19 listopada w Poznaniu- hala nr 2 MTP oraz 20 listopada w warszawskim klubie ,, Stodoła".
Tym razem grupa odwiedzi nasz kraj w ramach trasy koncertowej promującej ich najnowszy , już trzeci longplay zatytułowany ,, BIG TV", który oficjalnie ukaże się na rynku 12 sierpnia. Na najnowszym albumie formacji będzie można posłuchać 12 utworów, pośród których znajdą się m.in. takie przeboje jak singlowe ,, Getting Even" czy "There Goes Our Love Again".
Szczegółowa tracklista krążka prezentuje się następująco:
"Big TV"
"There Goes Our Love Again"
"Space i"
"First Time Caller"
"Mother Tongue"
"Getting Even"
"Change"
"Be Your Man"
"Space ii"
"Tricky To Love"
"Heaven Wait"
"Goldmine"

Na oficjalny singiel krążka grupa wybrała utwór "There Goes Our Love Again", który zostanie ujawniony 5 sierpnia.
Lider zespołu- Harry McVeigh zapytany o najnowszą płytę formacji komentuje sprawę w następujący sposób ,, Tym razem będzie mniej gitar. W ogóle będzie mniej wszystkiego. Każdy, kto słuchał nas od samego początku widział, jak się rozwijaliśmy i z pewnością pokocha ten album całym sercem".
Płyta zostanie wydana nakładem Fiction Records a za jej produkcję odpowiada Ed Buller.

Formacja White Lies debiutowała w 2009 roku albumem ,, To Lose My Life", który okazał się jej wielkim sukcesem, zapewniającym im pierwsze miejsca list przebojów oraz występy w prestiżowych programach telewizyjnych i radiowych. Wielki sukces grupy spowodował również, że zaczęła ona występować na największych scenach całego świata. Znakomite recenzje kolejnego krążka grupy zatytułowanego ,, Ritual" umocniły tylko jej pozycję na scenie muzycznej. Wielki sukces formacji umożliwił jej także zagranie koncertu na londyńskiej Wembley Arena ,który cieszył się wielkim zainteresowaniem i został wyprzedany w całości.

Bilety na koncerty White Lies w Polsce dostępne w sprzedaży już wkrótce !

Poniżej prezentujemy singiel formacji White Lies ,, Getting Even", którego także będzie można posłuchać na najnowszym krążku grupy, a na żywo 19 lub 20 listopada na jednym z koncertów z któymi formacja wystąpi w naszym kraju.Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3955
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję