Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Najnowszy utwór formacji Nine Inch Nails już na klubowa.pl!

Zgłoś nadużycie
Posłuchaj najnowszego singla formacji Nine Inch Nails!

W dniu dzisiejszym swojej oficjalnej premiery doczekał się wyczekiwany od 5 lat singiel formacji Nine Inch Nails, zatytułowany ,,Came Back Haunted".

Przypomnijmy, że Trent Reznor potwierdził ostatnio podpisanie nowego kontraktu z wytwórnią Columbia na wydanie nowej płyty formacji, którą będzie można nabyć w sklepach muzycznych jeszcze w tym roku.
W wydanym ostatnio oficjalnym oświadczeniu muzyk pisze: ,, Nie byłem ostatnio do końca szczery w sprawie swoich poczynań. W czasie ostatniego roku w tajemnicy wraz z Atticusem Rossem i Alanem Moulderem intensywnie pracowaliśmy nad nowym singlem Nine Inch Nails, który co mogę już oficjalnie potwierdzić, jest zakończony i szczerze mówiąc zajebisty." Muzyk potwierdza również, że prace nad nowym singlem formacji stały się prawdziwą przyczyną zebrania nowego zespołu i wyruszenia w trasę. Reznor wspomina również o swojej przygodzie z filmem How to destroy angels, który stał się dla niego powodem do stymulowania kreatywności i skupienia energii do przeniesienia muzyki Nine Inch Nails w nowe, inne miejce.

Dotyczczasowy dorobek formacji Nine Inch Nails zamyka krążek ,,The Slip" wydany w lipcu 2008 roku.

Poniżej prezentujemy najnowszy singiel formacji Nine Inch Nails ,,Came Back Haunted".Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3953
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję