Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Znamy kolejne gwiazdy tegorocznego Open'era!

Zgłoś nadużycie
Znamy już nazwy kolejnych zespołów , które wystąpią na tegorocznym Open'erze i dołączą do grona takich gwiazd jak: Blur, Arctic Monkeys, Queens of the Stone Age, Kings of Leon, Animal Collective, Disclosure, Tame Impala, Modest Mouse, Editors, Alt-J, Skunk Anansie, Devendra Banhart, Kendrick Lamar, Crystal Fighters, Matisyahu, Nick Cave and the Bad Seeds czy Crystal Castles.

Do składu tegorocznych gwiazd Open'era dołączyli: grupa The National, Savages oraz Palma Violets.

Grupa The National wraz ze swoim liderem Mattem Berningerem powraca na główną festiwalową scenę, a okazja do powrotu jest nie byle jaka,bowiem od kilku tygodni cieszymy się nowym, szóstym studyjnym albumem formacji. Najnowszy krążek grupy zatytułowany ,, Trouble Will Find Me" stanowi kontynuację poprzedniego albumu grupy ,, High Violet" i to nie tylko w sensie chronologicznym, ale także, a może przede wszystkim muzycznym i tekstowym. The National staje się grupą, która stoi u progu milionów stadionów na całym świecie, stając się festiwalowymi headlinerami, ale pomimo rosnącej popularności nadal są zespołem, który potrafi nawiązać niepowtarzalny kontakt z milionami fanów na całym świecie oraz publicznością na koncertach przeplatając smutne piosenki wieloma dowcipami.

Kolejna gwiazda tegorocznego Open'era - formacja Savages- pomimo że istnieje na scenie muzycznej dopiero nieco ponad rok, zdążyła zyskać sobie wielu fanów na całym świecie. Debiutancki singiel dziewczyn z Savages, zatytułowany ,, Flying To Berlin" którego premiera odbyła się dokładnie rok temu, stał się dla nich przepustką do świata muzyki i imprez w stylu nowojorskiego CMJ Maraton, wyznaczającego muzyczne trendy na kolejne miesiące. Debiutancki album grupy ,, Silence Yourself", który ukazał się na początku maja obecnie znajduje się na liście pretendentów do miana najlepszego krążka 2013 roku!

Formacja Palma Violets swoją popularność zawdzięcza internetowemu środowisku, które dzieliło się filmami z ultraenergetycznych występów grupy. Baza fanów zbudowana w taki właśnie sposób stanowi w dzisiejszym świecie bardzo cenną rzecz. Poza wsparciem internetowego środowiska, w odniesieniu sukcesu formacji pomagały również muzyczne media- Palma Violets znaleźli się na prestiżowej liście BBC Sound of 2013 a ich debiutacnki singiel ,, Best of Friends" został uznany przez tygodnik ,,NME" za najważniejszą piosenkę ubiegłego roku. W lutym tego roku doczekaliśmy się wydania przez formację jej pierwszego albumu zatytułowanego ,,180", który zawiera w sobie to co charakterystyczne dla muzyki tworzonej przez kapelę- dzikość oraz nieokiełzaną energię

Na tegorocznym Open'erze będziecie mogli także usłyszeć wiele wspaniałych gwiazd polskiej sceny muzycznej do których grona zaliczyć należy m.in. Pianohooligan, Plum, Fuka Lata, Ifi Ude, oraz semantik punk.

Pianohooligan- najbardziej nieokiełzana gwiazda dusza polskiego jazzu. Dzięki eksperymentowaniu ze swoją twórczością został już wielokrotnie nagrodzony na międzynarodowych festiwalach. W ubiegłym roku na rynku muzycznym ukazał się jego album zatytułowany „Experiment: Penderecki" na którym możemy odnaleźć utwory inspirowane twórczością wybitnego polskiego kompozytora.

Plum- grupa tworząca muzykę określaną jako noise-rock, choć tak naprawdę tworzone przez nich utwory zawierają w sobie moc nieodkrytych melodii, szybko zapadając w pamięć na długi czas. Dowodem na niezwykłą charyzmę zespołu,porywającą fanów do wspólnej zabawy był ich koncert na festiwalu Primavera Sound w Barcelonie podczas którego, z minuty na minutę zwiększała się rzesza fanów pod sceną a wszystko było wypełnione stanem totalnego tańca!

Fuka Lata- kolejna gwiazda tegorocznego Open'era, która tym razem wykonuje muzykę określaną jako psychodeliczny, syntezatorowy pop. Piosenki zespołu są określane jako dyskotekowe przeboje, zmuszające do tańca połączone z elektronicznymi brzmieniami. Przeboje Fuka Lata brzmią jak
by docierały do słuchacza z klubu zawieszonego w czasie, w którym lata 80. jeszcze cały czas trwają.

Ifi Ude- polska wokalistka poruszająca się po wielu gatunkach muzycznych od mocnego i hipnotycznego transu aż po egzystencjalny minimalizm. Ta utalentowana artystka śpiewa po polsku, angielsku oraz w ibo, w idealny wręcz sposób łącząc ze sobą ludyczne melodie z dźwiękami d&b.

Semantik punk- pod taką nazwą występują obecnie muzycy znani kiedyś jako ,, Moja Adrenalina".
Nazwa zespołu została zmieniona w momencie pojawienia się na rynku ich przełomowej płyty zatytułowanej "abcdefghijklmnoprstuwxyz". Twórczość zespołu przynosi spore ilości awangardowej muzyki i tekstów podanych w piosenkowej postaci.

Do Open'erowego składu w ostatnim czasie dołączyły również formacje Please The Trees oraz Hot Casandra, które dostarczą Wam dużej dawki niezapomnianej zabawy oraz znakomitej muzyki!

 

Przypominamy również, że tegoroczne festiwalowe granie można przedłużyć, bowiem już 7 lipca- jeden dzień po zakończeniu Open'era na terenie lotniska Babie Doły wystąpi Rihanna!

Ceny biletów na tegoroczny Open'er Festival przedstawiają się następująco:
karnet 4 dniowy (3.07.2013 - 6.07.2013) - 470 zł
karnet 4 dniowy + pole namiotowe 6 dni (2.07.2013 - 7.07.2013) - 550 zł
bilet jednodniowy - 189 zł

Bilety można nabyć za pośrednictwem Internetu na altesklep.pl oraz w punktach sprzedaży sieci Ticketpro.

Do zobaczenia na Open'erze!

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję