Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Znamy kolejne gwiazdy tegorocznego REGGAELANDU.

Zgłoś nadużycie
Do składu tegorocznej edycji festiwalu Reggaeland, która odbędzie się już w dniach 12-14 lipca w Płocku dołączają kolejni artyści.

W ostatnim czasie do grona gwiazd, które w tym roku zaprezentują festiwalowe brzmienia dołączyła piątka nowych wykonawców: Deadly Hunta, Reggaeon, Dancehall Masak-Rah oraz selektorzy Reza i Mack.

 

Pierwszym z wykonawców, którego będzie można usłyszeć na tegorocznym Reggaelnadzie jest Deadly Hunta, któremu rozgłos przyniósł nagrany we współpracy z Aphrodite, legendą brytyjskiej sceny drum and bas przebój "Ganjaman". Hunta rozpoczął swoją już ponad dwudziestoletnią karierę w takich formacjach muzycznych jak African Roots i Sky Juic. Swój własny energetyczny styl artysta wykształcił poprzez łączenie różnych gatunków muzycznych takich jak jak dancehall, hip-hop i drum and bass. Na tegorocznej soundsystemowej scenie festiwalu będzie go można zobaczyć i usłyszeć z Mr. Bayermanem, z którym przygotowuje swój najnowszy projekt.

 

Kolejna gwiazda tegorocznego festiwalu Reggaeland- formacja Reggaeon- przybędzie do nas z Gruzji, gdzie jest najpopularniejszym zespołem grającym muzykę reggae. Formacja z całą pewnością zaskoczy polskich fanów wyjątkowym charakterem swojej muzyki wyraźnie nawiązującym do tradycyjnej gruzińskiej polifonii. Dodatkowo głęboko rootsowa muzyka tworzona przez formację jest wzbogacana poprzez używanie nietypowych dla tego gatunku instrumentów np. pianina i akordeonu.

 

Kolejnej gwiazdy tegorocznej imprezy w Płocku nie trzeba chyba nikomu przedstawiać, bowiem skład Dancehall Masak-Rah za sprawą tworzonej muzyki dancehall cieszy się niesłabnącą, a nawet ciągle rosnącą popularnością nieprzerwanie od 2008 roku, kiedy to 27Pablo i Junior Stress zagrali swoją pierwszą imprezę w Warszawie. Na wiosnę 2010 roku do składu w roli selektora dołączył Drajwa.

 

Do tegorocznego składu gwiazd Reggaelandu dołączają również selektorzy- Reza i Mack.

Reza jest naszym pierwszym rodakiem, który miał okazję zagrał swój set podczas legendarnej Renegade Hardware Night odbywającej się stale od 1995 roku w Londynie.

 

Mack- założyciel dubstepowej wytwórni Moonshine Recordings, który podczas swoich występów tworzy wybuchową mieszankę ciężkiego basu przeplatanego połamanymi beatami uzupełnianymi o jamajskie brzmienia.

 

Przypominamy, że tegoroczna edycja festiwalu Reggaeland zapowiada się szczególnie atrakcyjnie, bowiem będziemy mogli na nim usłyszeć niebanalną i wręcz rekordową liczbę aż ponad 50 wykonawców do grona których należą m.in. takie gwiazdy jak Shaggy, Ken Boothe, Jahcoustix, The Selecter czy Ras Luta.

Karnety na festiwal wraz z polem namiotowym można nabyć w przedsprzedaży w cenie 40 zł.
Sczegółowe informacje możecie znaleźć na stronie reggaeland.eu.

Do zobaczenia w Płocku!

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję