Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Snoop Dogg znowu rapuje. Posłuchaj!

Zgłoś nadużycie
W ostatnim czasie Snoop Dogg porzucił rapowanie na rzecz rytmów reggae, postanowił jednak powrócić do rapowania i nagrać utwór na rzecz pewnego, wyjątkowego...ślimaka!

Najnowsza piosenka artysty zatytułowana ,,Let The Bass Go" powstała na potrzeby produkowanej przez studio DreamWorks animacji zatytułowanej ,, Turbo". Film przedstawia historię ślimaka ogrodowego ( w tej roli usłyszymy Ryana Reynoldsa), którego największym marzeniem jest zostanie najszybszym ślimakiem świata. Po pewnym czasie w wyniku nieszczęśliwego wypadku jego marzenie zaczyna się spełniać, bowiem mięczak otrzymuje moc dzięki której może poruszać się z zawrotną prędkością.

Najnowszego numeru Snoop Dogga  można posłuchać pod adresem: https://soundcloud.com/relativitymusicgroup/snoop-dogg-let-the-bass-go .

 

W obsadzie animacji znaleźli się także: Michael Peña, Luis Guzmán, Bill Hader, Richard Jenkins, Ken Jeong, Michelle Rodriguez, Maya Rudolph, Ben Schwartz, Kurtwood Smith, Paul Giamatti, Samuel L. Jackson i Snoop Dogg.

Dzieło trafi do polskich kin jesienią 2013 roku.

Dorobek Snoop Dogga, którego obecnie znamy jako Snoop Lion, zamyka album "Reincarnated", który miał swoją premierę w kwietniu 2013 roku.

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3953
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję