Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Światowy sukces nowego singla Armina.

Zgłoś nadużycie
Nowy singiel Armina Van Buurena zatytułowany "This Is What It Feels Like" stanowi pierwszą oficjalną produkcję promującą jego już piąty autorski krążek tego najsłynniejszego DJ'a na świecie. Przy nagraniu kawałka do współpracy zaproszony został także kanadyjski wokalista Trevorem Guthrie, lider znanej grupy soulDecision.

Obecnie krążek jest znany niemal na całym świecie i przynosi Arminowi wielkie sukcesy na co najlepszym dowodem jest odebranie przez Armina i Trevora na ceremonii wręczenia nagród MMVA platynowego singla za sprzedaż ponad 80,000 egzemplarzy „This Is What It Feels Like" w samej Kanadzie. W innych krajach na niemal całym świecie krążek sprzedaje się z równie dużą popularnością co przynosi DJ'owi kolejne nagrody - w Holandii platyna za sprzedaż ponad 20,000 egzemplarzy, złoto w Australii (ponad 35,000 egzemplarzy) i srebro w Wielkiej Brytanii (ponad 200,000 egzemplarzy).

Singiel Armina cieszy się również niesłabnącą popularnością w sieci co spowodowało, że teledysk do niego w ciągu 3 miesięcy od premiery ma już niemal 9 milionów odsłon na YouTube.

Nowa produkcja Armina radzi sobie równie świetnie w stacjach radiowych na całym świecie i zajmując wysokie miejsca w wielu rankingach i na listach przebojów. Spójrzcie sami na te dane z całego świata:
Stany Zjednoczone- numer 1 na US FMQB The Combined Dance Radio Airplay
Kanada - numer 8 na Billboard Hot 100
Holandia- 4 miejsce na Airplay Chart Top 200
Australia- 9 pozycja na Australian Airplay charts
Belgia - 13 miejsce na Ultratop Single Charts
Wielka Brytania- 5 tygodni na liście 15 najpopularniejszych singli (najwyższa pozycja 6)
Argentyna- numer 3 na liście Metro 95.1 (najpopularniejsze radio w Ameryce Południowej)
Izrael- 8 pozycja w Media Forest.
POLSKA- 13 pozycja na oficjalnej liście Airplay i cały czas pnie się w górę, od kilku tygodnie nie schodzi z TOP20 najpopularniejszych singli w naszym kraju.

 

Na albumie „Intense" odnajdziemy 15 niezwykle spójnych i dopracowanych kompozycji, które niezwykle intrygują, fascynują i poruszają słuchacza. Już intro albumu w którym Holendrowi partneruje słynna izraelska skrzypaczka Miri Ben-Ari wprowadza nas w jego porywający klimat. Na krążku odnajdziemy również beat-balladę „Sound Of The Drums" z Laurą Jansen, mroczny i niezwykle klimatyczny instrumental „Last Stop Before Heaven" czy przenikliwy „Love Never Came" z udziałem Richarda Bedforda.

Na swoim najnowszym albumie Armin po raz kolejny przedstawia nam swoją muzyczną wizję i aby zrozumieć jego historię nie wystarczy czytać między wierszami.
Album "Intense" zasługuje na pełną uwagę, od pierwszego uderzenia do ostatniej sekundy.Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję