Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Do składu Open'era dołączają ostatnie gwiazdy.

Zgłoś nadużycie
Tegoroczna edycja Open'era zbliża się do nas wielkimi krokami. Tymczasem do grona gwiazd, które będzie można zobaczyć i usłyszeć na festiwalowych scenach dołączają kolejne gwiazdy.

Do składu imprezy w ostatnich dniach dołączyły takie gwiazdy jak Miguel, Lao Che, Dawid Podsiadło i Ptaki.

Miguel- 28-letni piosenkarz z Los Angeles, bohater tegorocznej edycji rozdania nagród Grammy, który do momentu ceremonii ze swoimi pięcioma nominacjami do nagrody znany był tylko przez wąskie grono swoich fanów. Za swój brawurowo wykonany przebój „Adorn" odebrał Grammy w kategorii Best R'n'B Song.
Miguel Pimentel zadebiutował genialnym, choć niestety niezauważonym albumem „All I Want is You" wydanym w 2010 roku. Płyta znalazła wąskie grono swoich odbiorców, ale jej wysoki poziom zdecydowanie zasługiwał na lepsze przyjęcie. W 2011 artysta zerwał kontrakt z ówczesną wytwórnią i podpisał nowy, z szanowaną RCA Records, która doskonale wyczuła potencjał drzemiący w młodym piosenkarzu.
Nowy kontrakt zaowocował wydaniem w październiku 2012 roku albumu „Kaleidoscope Dream", który z miejsca okrzyknięty jedną z najlepszych płyt roku. Dopracowanie krążka w najdrobniejszych szczegółach oraz sposób w jaki artysta śpiewa może budzić wyłącznie jedno skojarzenie - Prince.
Płyta już nie tylko zbierała liczne pochwały, ale także znalazła się na wysokich miejscach list przebojów. Porównania do Prince'a przewijają się dosłownie w każdej recenzji „Kaleidoscope Dream", bowiem Miguel prócz rewelacyjnych kompozycji ma jeszcze jeden niezaprzeczalny atut, którym jest uroda i nieskrępowane zachowania sceniczne.Rodzaj wykonywanej muzyki łączący w sobie hip hopowy beat i rockowe instrumentarium sprawiają, że Miguel jest nie tylko jednym z szeregu twórców tzw. „nowego r'n'b" (obok Franka Oceana czy The Weeknd) ale także postacią, która odświeża cały nurt, z zachowaniem szacunku dla klasycznych brzmień. Docenia to jego coraz liczniejsze grono fanów, gremia przyznające nagrody oraz największe gwiazdy. 

Na pewno docenicie to także Wy- 6 lipca na tegorocznym Open'erze.

Lao Che
Formacja powraca na Open'erową scenę po trzyletniej nieobecności. Tym razem artyści powracją ze swoim nowym nowym albumem „Soundtrack", który stał się kolejnym w dyskografii zespołu koncepcyjnym wydawnictwem. Lao Che są chyba jedynym zespołem na polskiej scenie muzycznej, który opracowuje zadany sobie temat, w taki sposób, że koncepcyjność wydaje się być najlepszym pomysłem na płytę. Tak jak na każdym wcześniejszym krążku, także tym razem zespół postanowił pójść w nieznanym kierunku, pozwalając sobie na swobodne czerpanie z bogactwa muzyki w różnych gatunkach, które zostały ze sobą połączone w idealny wręcz sposób. Owocem tej pracy jest niezwykła różnorodność albumu -  rock, funk, elektronika, hip hop które dopełniają  liryczne kompozycje oraz improwizacje. W połączeniu z utworami z „Gospel" czy „Prądu Stałego", możemy być pewni, że występ formacji nie pozwoli nam się nudzić i pozostanie w naszych umysłach i ciałach na długi czas.

Dawid Podsiadło
Laureat telewizyjnego show ,, X Factor", który udowodnił, że jest artystą z krwi i kości. Jego debiutancki album "Comfort and Happiness" zyskał wielką popularność w naszym kraju a dla samego artysty stał się powodem do udowodnienia, że świetnie daje on sobie radę nie tylko jako wokalista, ale jest również znakomitym kompozytorem i tekściarzem. Ważną rolę przy produkcji płyty pełnił Bogdan Kondracki, który uratował już niejedną karierę, a jeszcze więcej pomógł rozwinąć. Debiut Dawida zbiera doskonałe recenzje, a jemu samemu wróżony jest duży sukces na miarę Brodki, jeżeli tylko odwróci się od blasku fleszy w stronę prawdziwej publiczności, której grono z każdym dniem się powiększa.

Ptaki

Tajemniczy duet Ptaki to warszawscy diggerzy, didżeje i producenci, którzy nie chcą ujawniać prawdziwej tożsamości. Obecnie formacja pracuje nad debiutanckim albumem, który opieraja się wyłącznie na samplach. Na razie ich produkcji, opierających się na świetnych polskich utworach sprzed kilkudziesięciu lat można posłuchać w sieci lub na wyśmienitych składankach „The Very Polish Cut-Outs".

Na Beat Stage będzie można zobaczyć: Pol On, Marcin Krupa, SLG, Marcin Czubala, Chloe Martini (Live), Seb Skalski, Miko Czajkowski, Adam Zasada, Naphta,  Patryk Niedziela, Envee (Live), Klaves (live), The Phantom, Chmara Winter, BLCKSHP i oczywiście ogłoszeni wcześniej Catz' N Dogz!

Do zobaczenia na Open'erze!

CENY BILETÓW:
karnet 4 dniowy (03.07 - 06.07) - 470 PLN
karnet 4 dniowy + pole namiotowe 7 dni (02.07 - 08.07) - 550 PLN
bilety jednodniowe - 189 PLN
karnet SKM - 23 PLN, dopłata - pole namiotowe - 120 PLN, bilet camper - 400 PLN (dostępne tylko na altersklep.pl)
Rihanna - specjalny koncert - 7 lipca (dzień po Heineken Open'er Festival)
Miejsce: Gdynia, Lotnisko Gdynia - Kosakowo Ceny biletów: 258 PLN (Golden Circle), 198 PLN (General Admission)
Wszyscy posiadacze karnetów czterodniowych na Open'era będą mogli uczestniczyć w koncercie bez dodatkowych opłat.
Bilety do nabycia w ALTERSKLEPIE oraz w punktach sprzedaży sieci Ticketpro.Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3953
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję