Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Uwaga Konkurs! Wygraj iPod'a z Audioriver.

Zgłoś nadużycie
„Muzyka moje życie”: konkurs festiwalu Audioriver i kanału dokumentalnego PLANETE+.

Czy zastanawialiście się kiedyś jaki wpływ na życie Wasze i innych ludzi ma muzyka? Jeżeli znasz odpowiedź na to pytanie, weź udział w konkursie i nagraj krótki film dokumentalny o roli muzyki w naszym życiu. Prace należy przesyłać do 7 lipca. Nagrodą główną jest wyświetlenie filmu w kinie festiwalowym Audioriver, karnet na wydarzenie oraz iPOD.

 

Film dokumentalny nagrany do konkursu nie powinien być dłuższy niż 90 sekund i obrazować rolę muzyki w życiu człowieka - co mu daje, jaki ma wpływ na to, kim jest, jaki jest i czym się zajmuje na co dzień. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy umieścić swoją produkcję w serwisie YouTube, a następnie przesłać link do filmu na adres konkurs@audioriver.pl.

Filmy można nadsyłać do 7 lipca. Następnie jury złożone z przedstawicieli organizatorów konkursu - telewizji PLANETE+ i Audioriver, wybierze do 11 lipca 10 najlepszych produkcji, które zostaną poddane głosowaniu przez internautów.

Nagrodą główną w konkursie jest emisja filmu 28 lipca w Płocku, podczas kina festiwalowego Audioriver, karnet na wydarzenie oraz iPOD ufundowany przez PLANETE+. Więcej szczegółów związanych
z konkursem, regulamin oraz instrukcja jak prawidłowo przygotować film, znajdują się na stronie www.planeteplus.pl.

Audioriver Festival 2013
Data: 26-28 lipca
Miejsce: plaża oraz Rynek Starego Miasta w Płocku
Karnety: 160 zł (do 21 lipca), 190 zł (ostateczna cena)
Bilet jednodniowy: 100 zł (dostępny od 22 lipca)
Sprzedaż biletów: www.audioriver.pl, eBilet.pl oraz salony Empik

Audioriver to największy w Polsce festiwal z muzyką elektroniczną, prezentujący niemal wszystkie jej odmiany: od techno i house'u, przez drum & bass, dubstep i electro, a na IDM i elektronicznym popie kończąc. To wydarzenie wydarzenie muzyczne już od 8 lat udowadnia, że muzyka taneczna nie musi być prosta, a muzyka ambitna - trudna.

Jednak muzyka płynąca z głośników to nie jedyny atut tego wydarzenia. Na trzy dni ostatniego weekendu lipca, Płock przejmowany jest przez kilkunastotysięczną publiczność, zjeżdżającą się z całej Polski i Europy. To jedno, wielkie, wesołe miasteczko, które przez dwie noce gwarantuje wspaniałą zabawę na przepięknej, nadwiślańskiej plaży.

W tegorocznym programie znajdziecie zarówno nazwiska z list przebojów, jak i zupełnie niszowe postaci: Paul Kalkbrenner live, Richie Hawtin, GusGus live, Rudimental live, Netsky live, Mr. Oizo, Jeff Mills, Gesaffelstein, Dixon b2b Âme, Dirtyphonics live, Karin Park, Ed Rush, Oxia, Tale Of Us, Zombie Nation live, Minilogue live, Xhin, Dusky, Lusine live, Surkin, Matador live, Nymfo b2b Klute, Steffi, Submotion Orchestra live, Julia Marcell, Sibot live, Monoloc, Function live, Alex Smoke pres. Wraetlic live, Rockwell, Vicious Circle, Astroid Boys live, Terry Francis, Ayah Marar live, Bobby Tank live, Őszibarack, NeverAfter, An On Bast & Maciej Fortuna live, HVOB live, Piano Interrupted live, Joana b2b David Delgado.

Dwie noce na plaży to jednak nie wszystko, co czeka na was w Płocku. W piątek i sobotę, w ciągu dnia na Starym Rynku, odbywają Targi Muzyczne Audioriver, na których wystawiają się firmy i organizacje zajmujące się muzyką alternatywną. Wszystkiemu przygrywają występy na Independent Market Stage, sprawiające, że nie ma w Polsce bardziej roztańczonego wydarzenia biznesowego.

Nieodłącznym elementem Audioriver jest także kino festiwalowe, które świetnie się sprawdza jako alternatywa dla koncertów i zabaw. Tym bardziej, że można w nim zobaczyć niezależne produkcje w większości niedostępne nigdzie indziej!

Zapraszamy na www.audioriver.pl

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję