Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Znamy już szczegółowy line-up tegorocznego Open'era.

Zgłoś nadużycie
Do rozpoczęcia tegorocznej edycji Open'era już coraz bliżej, dlatego już dzisiaj przedstawiamy Wam pełen skład festiwalu wraz ze szczegółowym podziałem na sceny oraz godziny występów Waszych ulubionych gwiazd.

3 LIPCA - ŚRODA
OPEN'ER STAGE:
20:00 - EDITORS
22:00 - BLUR
00:00 - KENDRICK LAMAR
TENT STAGE:
17:00 - DAWID PODSIADŁO
19:00 - MIKROMUSIC
21:00 - SAVAGES
23:00- ALT-J
01:00 - CRYSTAL CASTLES
ALTERKLUB STAGE:
16:30 - PATRICK THE PAN
18:30 - TO BE ANNOUNCED
20:30 - VAVAMUFFIN
22:30 - VIENIO / PROFIL POKOLEŃ
00:30 - FOX
ALTERSPACE:
17:30 - HIPERSONIK
19:30 - SEMANTIK PUNK
21:30 - PLUM
23:30 - STROON
01:30 - DOMOWE MELODIE
BEAT STAGE:
19:30 - POL_ON
21:30 - MARCIN KRUPA
23:30 - SLG
01:30- MARCIN CZUBALA

 

4 LIPCA - CZWARTEK
OPEN'ER STAGE:
18:00 - KIM NOWAK
20:00 - TO BE ANNOUCED
22:00 - ARCTIC MONKEYS
00:00 - NICK CAVE & THE BAD SEEDS
TENT STAGE:
17:00 - XXANAXX
19:00 - SORRYBOYS
21:00 - JUNIP
23:00- TAME IMPALA
01:00 - PESZEK
ALTERKLUB STAGE:
16:30 - MISS GOD
18:30 - PLEASE THE TREES
20:30 - RASLUTA
22:30 - MATISYAHU
00:30 - ŁĄKI ŁAN
ALTERSPACE:
17:30 - PTAKI
19:30 - LILLY HATES ROSES
21:30 - PIANOHOOLIGAN
23:30 - DREKOTY
01:30 - FUKA LATA
BEAT STAGE:
19:30 - CHLOE MATINI
21:30 - SEB SKALSKI
23:30 - MIKO CZAJKOWSKI
01:30- ADAM ZASADA

 

5 LIPCA - PIĄTEK
OPEN'ER STAGE:
18:00 - KALIBER 44
20:00 - SKUNK ANANSIE
22:00 - QUEENS OF THE STONE AGE
00:00 - THE NATIONAL
TENT STAGE:
17:00 - REBEKA
19:00 - SKUBAS
21:00 - THESE NEW PURITANS
23:00- HEY
01:00 - DISCLOSURE
ALTERKLUB STAGE:
16:30 - BOBBY THE UNICORN
18:30 - PALMA VIOLETS
20:30 - OSZIBARACK
22:30 - NAS
00:30 - L.U.C & MOTION TRIO
ALTERSPACE:
17:30 - TEIELTE
19:30 - IFI UDE
21:30 - THE &
23:30 - KIXNARE
01:30 - RYKARDA PARASOL
BEAT STAGE:
19:30 - NAPHITA
21:30 - KLAVES
23:30 - PATRYK NIEDZIELA
01:30- ENVEE

 

6 LIPCA - SOBOTA
OPEN'ER STAGE:
18:00 - EVERYTYHING EVERYTHING
20:00 - MIGUEL
22:00 - KINGS OF LEON
00:15 - JONNY GREENWOOD
00:30 - STEVE REICH& ENSEMBLE MODERN
TENT STAGE:
17:00 - MAGNIFICIENT MUTTLEY
19:00 - NOVIKA
21:00 - MOUNT KIMBIE
23:00- DEVENDRA BANHART
01:00 - ANIMAL COLLECTIVE
ALTERKLUB STAGE:
16:30 - SAMBOR
18:30 - HOT CASANDRA
20:30 - CRYSTAL FIGHTERS
22:30 - TRANSMISJA
00:30 - LAO CHE
02:30 - HAROTNICA + NRM
ALTERSPACE:
17:30 - STENDEK
19:30 - FISMOLL
21:30 - PETER J. BIRCH & THE RIVERBOAT BAND
23:30 - BALLADY I ROMANSE/IGOR BOXX
01:30 - UL/KR
BEAT STAGE:
19:30 - THE PHANTOM
21:30 - CHMARA WINTER
23:30 - BLCKSHP
01:30- CATZ‘N DOGZ

Do zobaczenia na Open'erze!

 



Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3953
1103K
7183



Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję