Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Skubas, Twilite i wielu innych na Scenie Dworcowej Open'era.

Zgłoś nadużycie
Już w najbliższą środę- 3 lipca rusza tegoroczny Open'er Festival. Oprócz wielu wspaniałych gwiazd, które będzie można usłyszeć na 5 festiwalowych scenach rozstawionych na terenie lotniska Gdynia- Kosakowo wiele atrakcji czeka na Was również na specjalnej Dwocowej scenie Open'era, która stanie na terenie dworca Gdynia Główna.

Miejsce to nie zostało wybrane przypadkowo, bowiem zapewne wielu z Was widziało już specjalną Open'erową lokomotywę, która w ciągu ostatnich tygodni jeździ po polskich torach a już niebawem w ciągniętych za sobą wagonach zabierze ona wszystkich festiwalowiczów na trasie Kraków- Gdynia. Pasażerami pociągu będą wyłącznie uczestnicy festiwalu co sprawi, że z pewnością stanie on się najbardziej rozśpiewanym i rozbawionym pociągiem w całej Polsce.
Na terenie dworca Gdynia Główna w dniach 3-6 lipca stanie specjalna Open'erowa Scena Dworcowa z której w każdym dniu festiwalu o godzinie 13 i 15 popłyną do Was akustyczne koncerty. To znakomity moment aby zebrać siły i wprowadzić się w znakomity nastrój przed kolejnym intensywnym dniem na terenie lotniska Gdynia-Kosakowo.
Na Scenie Dworcowej zagrają specjalnie dla Was : Twilite, Skubas, Sorry Boys, Peter J. Birch, Sambor, Lilly Hates Roses i Bobby The Unicorn.

Cały festiwal potrwa do 6 lipca a największymi gwiazdami, które będzie usłyszeć są m.in. Blur, Queens of the Stone Age, Arctic Monkeys i Kings of Leon.
Koniec festiwalu nie oznacza jednak końca znakomitej zabawy, bowiem jeden dzień po zakończeniu Open'era, już 7 lipca czeka na Was kolejna atrakcja, którą będzie występ Rihanny na głównej festiwalowej scenie.

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3953
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję