Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

BOBINA zdradza swoje tajemnice.

Zgłoś nadużycie
Wielkie muzyczne święto – festiwal Electrocity zbliża się do nas wielkimi krokami. To już po raz ósmy na dziedzińcu opactwa w Lubiążu pojawią się tysiące ludzi, którzy w tą jedną noc pozwolą się prowadzić rytmom, które usłyszą z pięciu solidnie obstawionych scen.

 

 

Kontynuując przedstawianie nieco bliżej gwiazd tegorocznej edycji Electrocity, tym razem prezentujemy Wam Artystę z Rosji. Przed Wami BOBINA.

Najlepszą rekomendacją dla tego artysty są słowa wypowiedziane przez samego Ferry Corsten'a: „Wszystkie produkcje tego człowieka, które słyszałem są solidne, bardzo dobrze wyprodukowane i powodują niesamowita reakcje publiczności gdziekolwiek je gram w moich setach".

Bobina jest obecny na scenie już od dekady , kiedy to ukazał się jego pierwszy album „Catchy". Drzwi do wielkiego świata otworzyła mu jednak produkcja „Lazy World". Na przestrzeni lat, jego produkcje były grywane na największych scenach trance. Dzięki swojej ciężkiej pracy w studio jego kolejne wydawnictwa, z powodzeniem podbijają serca entuzjastów gatunku. Niedawno ukazał się kolejny album „Same Difference", na którym znalazło się 14 fenomenalnych utworów, w których pojawiają się również Betsie Larkin, Andrew Layer, Susana oraz Ana Criado.

 

1. Czy posiadasz jakieś "uzależnienia" lub pożeracze czasu (słodycze, gry video, Facebook, etc)?

Sądzę, że największym uzależnieniem jest dla mnie moja rodzina oraz spędzanie czasu w studio - to chyba elementy, które najbardziej pochłaniają czas w życiu :)

2. Jakie dania najchętniej przygotowujesz, gdy jesteś w domu i oczywiście masz na to trochę czasu?

Jest całe mnóstwo różnych potraw, które lubię jeść jeśli mam możliwość aby jeść w domu. Oprócz tego lubię naleśniki, dania przyrządzane z ziemniaków oraz przyznam, że bardzo lubię zupy różnego rodzaju.

3. Jeśli mógłbyś przez jeden dzień posiadać jakąś super moc, to co by to było i dlaczego?

Myślę, że na ten jeden dzień chciałbym mieć możliwość uczynienia ludzi miłymi dla siebie...a kobiety pięknymi :)

4. Jak wygląda Twój czas pomiędzy bookingami? Masz jakieś swoje pasje / hobby jak sklejanie modeli, zabawa ze zwierzętami, wyciskanie na siłowni, łapanie motyli, etc?

Jeśli nie jestem w trasie, zazwyczaj spędzam czas w Moskwie z rodziną I przyjaciółmi. Zwłaszcza teraz, kiedy skończyłem album „Same Difference" postanowiłem na jakiś czas „zapomnieć" o pracy w studio I spędzić trochę czasu w domu.

5. Jeśli ktoś dziś pstryknąłby palcami i od dnia jutrzejszego nie byłoby imprez, i muzyki bez możliwości ponownego jej tworzenia, to czym byś się wtedy zajął?

Prawdopodobnie pracował bym w finansach. Skończyłem zarządzanie finansami na uniwersytecie w Moskwie. Zawsze chciałem pracować w zawodzie, w którym się kształciłem.

 

BILETY na festiwal w cenie 107 zł można nabyć za pośrednictwem www.ftb.pl , www.ticketpro.pl , www.abilet.pl i www.electrocity.pl . Dodatkowo przypominamy, że cały czas można nabywać bilety Royal VIP w cenie 500zł.

więcej informacji: www.facebook.com/electrocityofficial

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3953
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję