Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Wygraj koszulkę ,, Intense”.

Zgłoś nadużycie
Uwaga KONKURS! Do wygrania wysokiej jakości koszulki ,, Intense”. Wszystko co musicie zrobić to jedynie kupić najnowszą płytę Armina Van Buurena ,, Intense”, który jest dostępny w polskich sklepach już od 7 maja.

Specjalnie dla wszystkich fanów Armina Van Buurena, Armada Music, Sony Music Poland, ProLogic Music oraz portal FTB.pl przygotowali specjalny konkurs w którym możecie wygrać wysokiej jakości koszulki „Intense" w kolorze czarnym! Wszystko co musicie zrobić aby zdobyć tę wyjątkową koszulkę to jedynie zakupić najnowszą płytę Armina Van Burrena ,, Intense" w sklepach sieci Media Markt i Saturn w okresie od 1 do 31 lipca oraz wypełnić specjalny kupon konkursowy i odpowiedzieć na pytanie. Wypełnione kupony konkursowe wraz z kopią dowodu zakupu w postaci paragonu lub faktury należy przesłać na adres Sony Music Entertainment Poland, ul. Chóralna 14, 02-879 Warszawa z dopiskiem „Armin - konkurs".


Spośród nadesłanych zgłoszeń komisja konkursowa wybierze 100 najciekawszych odpowiedzi, które zostaną nagrodzone wyjątkową koszulką „Intense"!
Lista zwycięzców zostanie ogłoszona 5 sierpnia 2013 roku na stronach internetowych prologicmusic.pl oraz ftb.pl.

 

Liczba nagród jest ograniczona. Koszulki dostępne w rozmiarach M, L, XL.
W razie wyczerpania zapasów,organizator konkursu zastrzega sobie prawo do wysłania innego rozmiaru koszulki.
W zabawie wziąć udział mogą wyłącznie osoby, które zakupią album „Intense" w sieci Media Markt i Saturn w okresie trwania konkursu tj. 1-31 lipca 2013. Pełny regulamin konkursu dostępny jest na stronie prologicmusic.pl.


Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję