Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Nowa płyta Kasabian już zimą.

Zgłoś nadużycie
Formacja Kasabian ujawniła, że ich nowa płyta ukaże się na rynku wraz z nadejściem nowego roku. Nowy krążek formacji będzie już piątym longplayem w ich karierze.

Jak mówi gitarzysta formacji Sergio Pizzorno w wywiadzie udzielonym dla "New Musical Express", grupa jest na razie we wczesnej fazie prac nad nowym albumem, jednak mają wielką nadzieję, że uda im się zakończyć prace w takim casie , aby nowy krążek pojawił się na rynku na początku 2014 roku. ,, Mam już kilka pomysłów. Na razie brzmi to bardzo głęboko - jak psychodelia z przyszłości. Ile zespołów może powiedzieć, że tworzy taką muzykę?"- mówi Pizzorno.

 

W udzielonym wywiadzie muzyk odniósł się także do doniesień prasowych, jakoby formacja Kasabian miała zagrać jako headlinerzy festiwalu Glastonbury w 2014 roku. Całą sprawę gitarzysta komentuje w następujący sposób ,, Następnym razem gdy tam pojedziemy, chcę żebyśmy grali jako headlinerzy. To nieuniknione, że będziemy headlinerami, za rok lub za 10 lat. Wiem, że to zrobimy.

Dotychczasową dyskografię Kasabian zamyka wydawnictwo "Velociraptor!" z 2011 roku.

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję