Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Kamp!, XXANAXX, Marcin Czubala i wielu innych kolejnymi gwiazdami Audioriver.

Zgłoś nadużycie
Do składu tegorocznego Audioriver dołączają kolejni artyści, zamykając tym samym długą listę ponad trzydziestu gwiazd, które będziecie mogli zobaczyć i usłyszeć na tym wielkim święcie muzyki w Płocku.

 

 

Pośród grona gwiazd, które w ostatnim czasie dołączyły do składu tegorocznej edycji Audioriver znajdziecie m.in. Kamp!, XXANAXX, Marcina Czubalę, Dobrebity.pl Showcase, The Phantom i Chmara Winter.

 

XXANAXX to znakomity duet, który tworzą młoda wokalistka Klaudia Szafrańska oraz producent Michał Wasilewski znany także jako Lance Flare. Od momentu połączenia ich sił przed rokiem dzięki wspólnej pracy powstają piękne, rozmarzone piosenki, jak "Disappear", a obecnie trwają prace nad ich debiutanckim albumem.

The Phantom to jeden z najbardziej obiecujących polskich producentów, którego numery są równie dobre jak te tworzone przez zagranicznych trendsetterów. Inspiracją dla artysty są brytyjskie brzmienia grime, funky i nowe wcielenie muzyki house.

Niezwykle świeżo brzmią dokonania muzyczne czterech artystów reprezentujących wytwórnię Dobrebity.pl.
Dwóch z nich- Dubsknit i PZG to przedstawiciele sceny grime, dubstep i drum'n'bass, którzy są już doskonale znani na płockiej scenie. W tym roku dołączają do nich Wuzet - MC oraz beatbokser o pseudonimie Jurny.


Grono debiutantów, których zobaczymy w tym roku na scenie Audioriver jest znacznie szersze i znajdziemy w nim m.in. takich artystów jak: Chmara Winter, Skeletone & Silence Groove, Reza, AKME, BLCKSHP, Adam Bekett i Hrabioza Soundsystem.

Chmara Winter i BLCKSHP (bshosa & Easy Audio) to duety znane głównie z house'owych dźwięków, które są tworzone m.in. dla Pets Recordings.

Z kolei Skeletone, Silence Groove i Reza, to postaci, które są już powoli rozpoznawane na międzynarodowej scenie drum'n'bass.


Reza, jest pierwszym Polakiem, który zagrał swój set podczas legendarnej Renegade Hardware Night w Londynie. Wkrótce wyda także utwory dla tak słynnych labeli, jak Metalheadz, Cylon Recordings czy Samurai.
AKME również jest znakomitym polskim towarem eksportowym, a jego pomysł na techno jest wydawany m.in. przez niemiecką oficynę Resopal Schallware.

Na koniec listy gwiazd tegorocznego Audioriver mamy Hrabiozę Soundsystem, czyli dwóch DJ-ów o niezwykłym stylu w muzyce oraz Adama Beketta - bardzo aktywnego DJ-a i organizatora, pracującego m.in. dla takich miejsc, jak Basen, Temat Rzeka, a poprzednio 55 i Luzztro.
Warto także przypomnieć , że do wcześniej ogłoszonej ekipy NeverAfter na scenie dołączy MC Jabba D.

 

Pośród dużego składu tegorocznego święta muzyki na plaży w Płocku odnajdziecie jeszcze wiele gwiazd do których należą artyści, którzy mają na swoim koncie już co najmniej występ na Audioriver a należą do nich:
Angelo Mike
Bueno Bros.
Easy feat. Nuno
Eltron John
Jacob Seville
Juniore b2b Conradq
Kuba Sojka
Last Robots
Leon
Mooryc
Poziom-X
Seb Skalski
SLG
Thomas Langner

Audoriver rusza już 26 lipca! Dwudniowe karnety na festiwal dostępne są w cenie 160 zł w salonach Empik oraz na audioriver.ebilet.pl . Sprzedaż biletów jednodniowych w cenie 100 zł ruszy 22 lipca. Wtedy też koszt karnetów wzrośnie do 190 zł.

Do zobaczenia w Płocku :)

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję