Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Lista wystawców Targów Muzycznych Audioriver 2013.

Zgłoś nadużycie
Znamy już pełną listę 20. wystawców, którzy w tym roku pojawią się na Targach Muzycznych Audioriver.

Festiwal Audioriver to nie tylko znakomita zabawa, muzyka oraz płocka plaża, ale także znakomita okazja do poznania wielu ciekawych organizacji działających na polskiej scenie muzyki alternatywnej, które pojawią się na płockim Rynku Starego Miasta już w dniach 26-27 lipca.

W tym roku na Targach Muzycznych wystawi się 20 firm i instytucji związanych z muzyką niezależną a wszystkiemu będzie towarzyszyć znakomita muzyka z Independent Market Stage.

Muzyczne Targi Audioriver to najważniejszy punkt dziennego programu festiwalu. 

W dniach 26-27 lipca Rynek Starego Miasta w Płocku zamieni się miejsce tętniące życiem i muzyką, forum wymiany informacji, kontaktów i pasji.
To właśnie w tym miejscu swoją ofertę zaprezentują firmy zajmujące się szeroko pojętą działalnością muzyczną: od wytwórni, przez agencje bookingowe i media, aż po organizatorów festiwali, eventów i właścieli klubów. Wielkość firmy i styl muzyczny nie ma tu zupełnie znaczenia - ważne jest, aby poruszała się ona poza mainstreamem i promowała ciekawe zjawiska alternatywne.

Targi Muzyczne Audioriver od samego początku cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem a w tym roku odbędzie się już ich czwarta edycja. Jak możemy dowiedzieć się z komentarza rzecznika prasowego festiwalu, Łukasza Napory ,, Połowa wystawców to organizacje, które już się u nas wystawiały. Druga połowa to debiutanci. To świetnie świadczy o naszych Targach, bo z jednej strony dowodzi, że obecność na nich przynosi korzyści, a z drugiej, że wciąż poszerza się grono zainteresowanych."

Pośród organizacji, które po raz pierwszy pojawią się na targach znalazły się m.in. Akademia Managerów Muzycznych, czyli pierwsza polska szkoła o takim profilu oraz Iron Media- wydawca „Rynku Muzycznego" - ogólnopolskiego magazynu traktującego o sektorze muzycznym.
Na Audioriver po raz pierwszy pojawi się także niedawno reaktywowany, słynny krakowski klub Prozak 2.0 oraz współpracująca z nim agencja House Brand PR.

Na Targach Muzycznych Audioriver jak co roku pojawiają się także nowe polskie wytwórnie. Tym razem będą to Osterdam Records, specjalizująca się w muzyce tanecznej i eksperymentalnej oraz White Widow Brand, wydająca brzmienia deep, garage i house. Inny wystawca, Requiem Records, działa z kolei na rynku już prawie od 20 lat, a obecnie jego działalność skupia się na wydawaniu lub odnawianiu produkcji muzycznych, które powstały w latach 1970-2000.

 

Na targach Muzycznych Audioriver nie zabraknie także innych festiwali oraz organizatorów eventów. Na Targach po raz pierwszy wystawi się Instytucja Kultury Katowice - Miasto Ogrodów, czyli twórca Katowice Street Art Festival, JazzArt Festival oraz Międzynarodowego Festiwalu Filmowego ARS Independent. Będzie również cykl bydgoskich wydarzeń kulturalnych, Letnie Pranie Mózgu oraz płockie Stowarzyszenie Inicjatyw Twórczych Uhuru Culture.

 

Targi Audioriver to także znakomita okazja , by kupić ciekawą płytę, t-shirt, albo przetestować sprzęt muzyczny. W tym przypadku będziemy mogli liczyć na fachową pomocą kolejnych debiutów, czyli poznański sklep Vinylgate oraz producenta głośników Divoom.

 

Pozostali wystawcy to firmy i organizacje, które na Targach Muzycznych Audioriver pojawili się już co najmniej raz. Są to w porządku alfabetycznym: Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi, Good Music Productions, lubiszTo!, Music Extremer, Rec.Out, Original Source Up To Date, Side One oraz Vinylex.pl.

Targi Muzyczne Audioriver odbędą się w piątek 26 lipca w godzinach 16:00-20:00 oraz następnego dnia od 10:00 do 20:00. 

Podczas odwiedzin stoisk towarzyszyć Wam będzie muzyka z Independent Market Stage, na której wystąpią Eltron John, Juniore b2b Conradq, Seb Skalski, Leon, Adam Bekett oraz zwycięzcy konkursu Muzzo.pl. Wstęp na Targi jest darmowy.

Więcej informacji o wystawcach znajduje się na www.audioriver.pl

Dwudniowe karnety na festiwal w cenie 160 zł są dostępne w salonach Empik, na www.ebilet.pl oraz na www.audioriver.pl. Sprzedaż biletów jednodniowych w cenie 100 zł ruszy 22 lipca. Wtedy też koszt karnetów wzrośnie do 190 zł.

 

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję