Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Reggaeland rusza już jutro.

Zgłoś nadużycie
77 wykonawców, 3 dni koncertów, 4 sceny i wiele pozamuzycznych atrakcji- to wszystko czeka na Was już od jutra na największym festiwalu muzyki reggae w Polsce.

W gronie gwiazd, które wystąpią dla Was na tej wspaniałej imprezie znajdują się m.in. Shaggy, Max Romeo, Jahcoustix, Mellow Mood, The Selecter i St. Petersburg Ska-Jazz Review oraz czołówka największych polskich gwiazd reggae.

Headlinerem pierwszego dnia festiwalu będzie Max Romeo - legenda rootsowych brzmień, autor takich wielkich, niezapomnianych hitów jak „Wet Dream", „Macabee Version", czy „Jordan River". W drugim dniu festiwalu największą gwiazdą jaką będziecie mogli zobaczyć i usłyszeć będzie Shaggy- jeden z najpopularniejszych twórców reggae i dancehall, który dostarł ze swoją muzyką do szerokiego grona odbiorców niemal na całym świecie.

Pośród gwiazd, którą przybędą na festiwal z naszego kontynentu będziecie mogli zobaczyć między innymi takie gwiazdy jak: The Selecter  - legendę europejskiego ska, rosyjską formacja St. Petersburg Ska-Jazz Review, Mellow Mood - jedno z największych objawień europejskiej sceny reggae ostatnich lat oraz Jahcoustix'a, jednego z najzdolniejszych wokalistów muzyki reggae młodego pokolenia.

Na scenie soundsystemowej  jednym z najważniejszych wykonawców będzie Richie Stephens- podwójny laureat Grammy.
Pośród gwiazd polskiej sceny muzycznej reggae zobaczycie jej największe gwiazdy ,m.in takie gwiazdy jak Mesajah, Jafia Namuel, Jamal, Ras Luta, Tisztelet feat. Pablopavo i Diego Cichy Don, Transmisja.

W piątek i sobotę na terenie festiwalu pojawi się także Wyspa Warsaw Reggae, na której wystąpią soundsystemowe składy z wszystkich zakątków naszego kraju , reprezentujące pełną gatunkową gamę - od reggae, przez dancehall i digital dub po dubstep. 

 

Jednak muzyka i wystepu Waszych ulubionych gwiazd to nie wszystko co czeka na Was na Reggaelandzie. Organizatorzy imprezy przygotowali dla Was dużo więcej atrakcji pośród których odnajdziecie specjalną scenę warsztatową, która stanie na płockim Starym Rynku, na której w sobotę zagrają Kompanija Reggae Sound oraz M&M's Soundsystem.
Oprócz koncertu będziecie mieli również okazję wziąć udział w specjalnych warsztatach gry na bębnach oraz spotkaniach poświęconych kulturze Jamajki.
Organizatorzy festiwalu nie zapomnieli także o tym, że oprócz mnóstwo atrakcji dla Waszego ducha musicie także pamiętać o swoich ciałach, dlatego też na festiwalu funkcjonować będzie także „Jamajska strefa kulinarna", w której będzie można poczuć się na Jamajce spożywając pod palmami potrawy charakterystyczne dla kuchni jamajskiej.

W programie Reggaelandu znajduje się także pokaz filmu „Marley" który będzie można obejrzeć w kinie Przedwiośnie 12 lipca o godz. 14 i 16.30 oraz 13 lipca o godz. 16.
Ponadto w trakcie trwania festiwalu będzie można zwiedzić Muzeum Mazowieckie, Muzeum Diecezjalne, Muzeum Żydów Mazowieckich oraz ZOO. Do wszystkich placówek wejdziecie bezpłatnie po okazaniu festiwalowej opaski. Na festiwalowiczów czekają także darmowe wycieczki po Płocku.

 

Pamiętajcie, że dzisiaj macie ostatnią szansę na zakup karnetu w cenę którego jest wliczone pole namiotowe. Od jutra kupując bilet na festiwalu trzeba będzie za nie dopłacić.

Reggaeland to festiwal, który jest całkowicie dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych dla których przygotowano specjalne podjazdy, rampę przed główną sceną, dostosowane toalety oraz darmowy niskopodłogowy autobus jeżdżący między miasteczkiem festiwalowym, a najważniejszymi punktami w mieście Wstęp dla opiekunów osób niewidomych jest z kolei bezpłatny. 
 

Reggaeland to także festiwal przyjazny rodzinom z dziećmi - przygotowano strefę dla dzieci, gdzie można zostawić pociechy pod opieką animatorów oraz darmowy wstęp dla dzieci do 10 roku życia.

Organizatorami Reggaelandu są Urząd Miasta Płocka oraz Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki.
 
Reggaeland 2013, 12-14 lipca - plaża nad Wisłą, Płock,
3-dniowy karnet z polem namiotowym w przedsprzedaży: 40 zł, www.reggaeland.eu
 
Reggaeland na Facebooku: www.facebook.com/ReggaelandPlockFestival

Serdecznie zapraszamy na festiwal. A już dzisiaj posłuchajcie największych gwiazd muzyki reggae i poczujcie razem z nami festiwalowe rytmy :)

 

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3955
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję