Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Reggaeland 2013- relacja

Zgłoś nadużycie
Tegoroczna edycja Reggaelandu przeszła już do historii. Aby uwiecznić w Waszej pamięci te wspaniałe chwile przedstawiamy Wam dzisiaj relację z tego największego festiwalu muzyki reggae w Polsce.

Tak jak co roku najważniejszym elementem imprezy byliście Wy- festiwalowa publiczność, która także podczas tegorocznej edycji nie zawiodła i przybyła tłumnie aby razem znakomicie bawić się przy dźwiękach muzyki reggae. Według oficjalnych danych potwierdzonych przez organizatorów w tegorocznej edycji Reggaelandu wzięła udział rekordowa publiczność w liczbie niemal 12 tysięcy osób.

W pierwszym dniu festiwalu energetyczne koncerty dali Jachoustix, wzywający publiczność do walki z nadciągającym deszczem i The Selecter, którzy sprawili, że wszyscy zaczęli tańczyć. Wielkich emocji dostarczył także występ największej gwiazdy tego dnia imprezy- legendarnego Maxa Romeo, który porwał wszystkich do wspólnej zabawy przy takich przebojach jak „Chase the Devil" czy „Wet Dream".

Jednak największą gwiazdą festiwalu okazał się Shaggy, który przywitał publiczność swoim wielkim przebojem ,, Mr. Boombastic" a następnie zaśpiewał także takie hity jak ,, Oh, Carolina", ,, Angel" czy ,, It Wasn't Me".

Według informacji podanej przez Urząd Miasta w Płocku będącym współorganizatorem festiwalu, Shaggy podczas swojego pobytu w tym mieście odwiedził także dzieci z tamtejszego ośrodka opiekuńczo-wychowawczego, podczas którego wychowankowie mieli okazję aby porozmawiać z artystą, zbierać od niego autografy oraz wspólnie fotografować się z gwiazdą.

Oprócz najważniejszego elementu festiwalu jakim były występy Waszych ulubionych gwiazd na festiwalu czekały również inne atrakcje.
Po całym mieście dla uczestników festiwalu kursował specjalny, darmowy ,, Reggaebus", którym mogliście dotrzeć do różnych zakątków Płocka m.in. Muzeum Mazowiekiego czy Muzeum Żydów Mazowieckich oraz ZOO do których wstęp dla uczestników festiwalu był bezpłatny. Po zakończeniu zwiedzania miasta ,, Reggaebus" zabierał wszystkich festiwalowiczów z powrotem na nadwiślańską plażę, aby tam mogli dalej bawić się w rytm muzyki reggae przy jej największych przebojach. Dużym powodzeniem podczas festiwalu cieszyła się także strefa warsztatowa, która stanęła na Starym Rynku, gdzie czekały na Was m.in. warsztaty gry na bębnach czy ,, Jamajska strefa kulinarna" oferująca potrawy z tego zakątka świata. Wszystkiemu towarzyszyła muzyka płynąca ze sceny wykonywana przez Reggae Sound oraz M&M's Soundsystem.

W świetnej zabawie fanom muzyki reggae nie przeszkodziła pogoda, która w tym roku niestety nie dopisała i przyniosła duży deszcz oraz wiatr, co jednak nie przeszkodziło we wspaniałej zabawie uczestnikom, których serca i ciała były rozgrzane przez muzykę płynącą ze sceny.

Łącznie w trakcie trwania festiwalu na jego scenach wystąpiło 77 wykonawców, zarówno z Polski jak i z zagranicy. Do największych gwiazd tegorocznej edycji festiwalu należy zaliczyć oczywiście oprócz Shaggy'ego także Maxa Romeo, Jahcoustix, The Selecter, St.Petersburg Ska-Jazz Reviews, Tiszttelet feat. Pablopavlo i Transmisja.

Tegoroczny Reggaeland z całą pewnością należy zaliczyć do udanych. Teraz nie pozostaje nam nic innego jak czekać z niecierpliwością na kolejną edycję festiwalu, która już za niecały rok.

Śledźcie naszą stronę, gdzie będziemy na bieżąco Was informować o przygotowaniach do kolejnej edycji Reggaelandu.Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3955
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję