Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Koncert Depeche Mode w Warszawie.

Zgłoś nadużycie
Już tylko 2 dni dzielą nas od wielkiego koncertu grupy Depeche Mode w Warszawie.

Impreza odbędzie się na Stadionie Narodowym i już dzisiaj jest uznawana za jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych 2013 roku w Polsce.

Muzycy z Depeche Mode dadzą w naszym kraju koncert w ramach trasy koncertowej po Europie, promującej ich najnowszy, niedawno wydany album ,, Delta Machine", który zyskał tak wielkie uznanie fanów, że już w zaledwie 3 dni od premiery osiągnął on status platyny.

Podczas koncertu będzie można usłyszeć zarówno nowe kawałki Depeche Mode, jak i te nieco starsze jak np. kultowe Enjoy the Silence.

Bramy Stadionu Narodowego dla wszystkich fanów Depeche Mode zostaną otwarte o godzinie 17.00. O 20.00 jako support na scenie pojawi się grupa Chvrches, zaś muzycy z Depeche Mode powitają swoich fanów o godzinie 21.00.

W dniu koncertu na teren Stadionu Narodowego nie wolno wnosić napojów w butelkach (różnego rodzaju i pojemności), broni, ostrych oraz długich przedmiotów, parasolek, flag na drzewcach, laserów, środków odurzających, puszek i szkła oraz wszelkich przedmiotów mogących stanowić jakiekolwiek zagrożenie.

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3953
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję