Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Solange odwołuje występ na OFF Festivalu.

Zgłoś nadużycie
Artystka odwołuje wszystkie swoje koncerty.

Solange odwołała wszystkie swoje koncerty w ramach europejskiej trasy koncertowej. Oznacza to jednocześnie, że artystki nie zobaczymy również na OFF Festivalu.

 

W oficjalnym komunikacie, wydanym przez artystkę czytamy: ,, Z przykrością muszę oznajmić, iż odwołuję moje występy na letnich festiwalach. Nie potrafię wyrazić, jak trudna to była decyzja. Musiałam jednak wybrać między podróżowaniem z miasta do miasta, byciem przy synu, który zaczyna szkołę oraz pisaniem i nagrywaniem materiału na nową płytę. Musiałam zdecydować się na to, co dla mnie - mentalnie i fizycznie - było najlepsze i zapewniło stabilizację mojej rodzinie. Jest mi przykro, że zawiodłam swych fanów i mam nadzieję, że uda mi się wystąpić w tych miastach."

 

Tegoroczny OFF Festival odbędzie się w dniach 2-4 sierpnia w Katowicach.
Przypominamy, że swój udział w imprezie odwołała już także Chelsea Wolfe w miejsce której pojawi się Mark Fell.

Oficjalnie swój udział w imprezie potwierdzili również m.in. The Smashing Pumpkins, Brutal Truth, Austra, Patrick Wolf, Godspeed You! Black Emperor, Girls Against Boys, My Bloody Valentine, Skalpel, Deerhunter i AlunaGeorge.

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3950
1089K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję