Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

The Ocean z Tides From Nebula na dwóch koncertach w Polsce.

Zgłoś nadużycie
Artyści zagrają w naszym kraju już w listopadzie.

Formacja The Ocean, razem z Tides From Nebula, Shining i Hacride wystąpią 18 listopada w warszawskiej Progresji a dzień później będzie można usłyszeć ich we wrocławskim Alibi.

 

Niemiecki kolektyw The Ocean odwiedzi nasz kraj w ramach trasy promującej ich najnowszą płytę "Pelagial", której premiera odbyła się w kwietniu. Za produkcję krążka odpowiadał Jens Bogren, znany już ze współpracy z takimi legendarnymi grupami jak Opeth, Katatonia czy Witchcraft.

Już przed premierą album zapowiadał się bardzo ciekawie i był określany jako najgłębsze i najbardziej wymagające dla słuchacza wejście zespołu w eksploracje dźwięku jakiej dokonała kapela. 

Dzisiaj już wiemy, że zapowiedzi nie kłamały a polscy fani będą mieli wspaniałą okazję aby się o tym przekonać już tej jesieni.

Na swoją trasę koncertową The Ocean zaprosił do współpracy norweski Shining, francuski Hacride oraz naszych rodaków z Tides From Nebula. Polacy mimo wakacji ani na chwilę nie zwalniają tempa: obecnie kończą nagrywanie nowej płyty, a oprócz tego będą nagrywać swój pierwszy teledysk. Jesienią wybiorą się w długą trasę koncertową, promującą nowy materiał, który na pewno zadowoli fanów zespołu.

Poniżej przedstawiamy szczegółowe informacje na temat koncertów The Ocean w Polsce.

 

18 listopada - Warszawa, klub Progresja
Start: 19:00
Wstęp: od 18:30
Ceny biletów: do 31.08 - 69 zł,
do 17.11 - 79 zł,
w dniu koncertu (18.11) - 89 zł
Bilety do nabycia na: Ticketpro, Ebilet, kolekcjonerskie: pwevents.pl, Progresja, Ticketclub

 

19 listopada - Wrocław, klub Alibi
Start: 19:00
Wstęp: od 18:30
Bilety: do 31.08 - 59 zł,
do 18.11 - 69 zł,
w dniu koncertu (19.11) - 79 zł
Bilety do nabycia na: Ticketpro, Ebilet, kolekcjonerskie: pwevents.pl, Alibi, Rocky

 

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję