Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Rusza festiwalowy weekend- rozkład jazdy.

Zgłoś nadużycie
Sprawdź, gdzie możesz się bawić podczas tego weekendu.

Nadchodzący weekend będzie jednym z najgorętszych podczas tegorocznych wakacji i to nie tylko za sprawą temperatury ale głównie dzięki imprezom, które czekają na Was w całej Polsce.

 

Najważniejszym wydarzeniem muzycznym tego weekendu jest festiwal Audioriver- obowiązkowa pozycja w planach osób ceniących sobie dobrą muzykę i wspaniałą zabawę. Impreza odbywa się od 26 do 28 lipca w Płocku na nadwiślańskiej plaży, gdzie na festiwalowych scenach zagrają dla Was m.in. Paul Kalkbrenner live, Richie Hawtin , Netsky live , Mr. Oizo , Julia Marcell , Kamp!, XXANAXX live i wielu innych wspaniałych artystów.
Szczególowy rozkład imprezy z podziałem na godziny występów Waszych ulubionych gwiazd możecie sprawdzić TUTAJ.

 

Na osoby spędzające wakacje nad polskim morzem również czeka wiele atrakcji. Jedną z największych jest wielkie święto fanów muzyki klubowej - Sunrise Festival, który rozpoczyna się już w piątek w Kołobrzegu.
Podczas trzech festiwalowych dni do wspaniałej zabawy porwą Was m.in. Axwell, Alesso, Mark Knight, Crazibizia, Federico Scavo , Sebastian Ingrosso,Miqro, Ricardo i wielu innych.
Line-up imprezy możecie sprawdzić TUTAJ.

 

Nad morzem czeka na Was również inna wspaniała impreza- Wyborowa Paint Party, która odbędzie się w piątek, 26 lipca w Łebie- klub Costa Dorada oraz w sobotę, 27 lipca w Mielnie- klub Senso.
Imprezy inspirowane są popularną na całym świecie formułą imprez, podczas których, uczestnicy oblewani są kolorową, fluorescencyjną farbą.
O dobrą muzykę zadbają DJ Matt5ski oraz DJ Sucre a odpowiedni klimat zapewnią MC Hide i MC Frenchy.

 

Serdecznie zapraszamy na imprezy i życzymy niezapomnianej zabawy :)

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję