Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Konkurs Electrocity rozstrzygnięty!

Zgłoś nadużycie
Barish Baron zwycięzcą konkursu na występ podczas Electrocity !

Konkurs w którym główną stawką był występ na festiwalu Electrocity, który odbędzie się już 14 sierpnia w Lubiążu cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Do walki o występ na festiwalu przystąpiła duża liczba uczestników co spowodowało, że do 22 lipca do organizatorów napłynęło kilkaset miksów praktycznie z całego świata.
Organizatorzy jednogłośnie przyznają, że wyłonienie tego jedynego, zwycięskiego seta nie było łatwe, bowiem nadesłane przez Was materiały były praktycznie bezbłędne, co znacznie utrudniało wybór najlepszego. Zadanie było tym trudniejsze, że pośród nadesłanych zgłoszeń pojawiła się większość znanych gatunków muzycznych.
Ostatecznie po kilku dniach głosowań, gdzie były nawet 2 dogrywki, zwycięzca został wyłoniony.


Jest nim Barish Baron z Cypru, którego będziecie mogli usłyszeć 14 sierpnia na ósmej edycji Electrocity!
Zwycięskiego seta możecie posłuchać TUTAJ.

Organizatorzy pragną również podziękować pozostałym uczestnikom za profesjonalne podejście do konkursu, dzięki czemu poziom był naprawdę wysoki i szczerze wierzą, że w przyszłości dzięki ciężkiej pracy i miłości do swojej pasji, uda Wam się osiągnąć zamierzone cele.

BILETY:

Wciąż możecie nabyć bilety w cenie 107 zł za pośrednictwem www.electrocity.pl, www.ftb.pl, www.ticketpro.pl, www.abilet.pl . W sprzedaży jest również pula biletów Royal Vip w cenie 500 zł.

W dniu imprezy bilety będą dostępne w kasach w cenie 140 zł.

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję