Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Cass McCombs odwołuje występ na OFF-ie.

Zgłoś nadużycie
W zamian wystąpi Eric Copeland .

Eric Copeland, filar formacji Black Dice zastąpi Cassa McCombsa podczas tegorocznej edycji OFF festivalu, która rozpoczyna się już jutro.

 

Według informacji otrzymanych przez organizatorów imprezy od managementu artysty Cass McCombs odowołał swój udział w ze względu na nagłą sytuację rodzinną w jego zespole. Jest mu z tego powodu bardzo przykro i ma nadzieję, że otrzyma szansę zagrania na waszym festiwalu w przyszłości.

 

Eric Copeland dał się poznać fanom muzycznych eksperymentów przede wszystkim dzięki swojej działalności w grupie Black Dice. Przez wielu jest on również kojarzony jako połowę duetu Terrestrial Tones, w którym partneruje mu Avey Tare z Animal Collective, a także jako odważnego artystę solowego.

Jego nowy album, "Joke in the Hole", ukaże się nakładem wytwórni DFA dzień po zakończeniu festiwalu. 

 

OFF Festival odbędzie się już w najbliższy weekend (2-4 sierpnia). Na imprezie zagrają specjalnie dla Was m.in. The Smashing Pumpkins, Brutal Truth, Austra, Patrick Wolf, Godspeed You! Black Emperor, Girls Against Boys, My Bloody Valentine, Skalpel, Deerhunter i AlunaGeorge.

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3953
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję