Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Burn Studios Residency: Pojedynek DJów na Ibizie

Zgłoś nadużycie
Ostatnie miesiące to szczególny czas dla wielu młodych djów biorących udział w projekcie Burn Studios Residency. Po emocjonujących regionalnych eliminacjach, pochodzący z całego świata uczestnicy tego niezwykłego przedsięwzięcia spotkali się w końcu na Ibizie, żeby tam szlifować swoje umiejętności pod okiem mentorów.

Zadaniem mentorów Burn Residency jest przygotowanie młodych adeptów sztuki didżejskiej do trwającej cały sezon rezydencji w najlepszych klubach Ibizy, która jest jednocześnie główną nagrodą projektu. Tak odpowiedzialną funkcję mogą pełnić tylko najlepsi w branży: Fatboy Slim, Avicii, Joe Goddard, Maceo Plex, Solomun i Steve Lawler.

Prowadzone przez mentorów warsztaty, wykłady ukazujące możliwości sprzętu i liczne konkurencje złożyły się na trwający 2 tygodnie obóz. Pierwszy z 6 finalistów został wyłoniony w trakcie mix-offu sędziowanego przez Michelle Owen z Pioneer Radio i Valentino Barriosetę nadzorującego pracę mentorów. W trakcie spotkań International Music Summit uczestnicy usłyszeli wiele przydatnych rad: Musisz zawsze bawić się o 20% lepiej niż Twoja publiczność. Świeć przykładem! - zdradził swoim podopiecznym Fatboy Slim, który następnie w trakcie warsztatów przekazał nabywane latami tajniki pracy dja.

Dla 18 djów z całego świata te 2 tygodnie spędzone na Ibizie to z pewnością niezapomniana przygoda i jedyna w swoim rodzaju możliwość zdobycia doświadczenia. Wkrótce przekonamy się, kto zostanie wpuszczony do didżejskiego raju i będzie grał dla imprezowiczów w klubach Sankeys, Café Mambo i Privilege przez całe lato.

Dotychczasowe zmagania djów prezentują poniższe webisody.

 

Poniżej prezentujemy fotki ukazujące zmagania naszego reprezentanta- Hyeny.

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3955
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję