Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Nowy Behemoth dopiero w 2014 roku.

Zgłoś nadużycie
Premiera nowego albumu grupy planowana na jesień została przesunięta na początek 2014 roku.

Jak napisał Nergal na swoim oficjalnym facebookowym profilu najnowsze dzieło grupy zatytułowane ,, The Satanist", będące już dziesiątą płytą grupy w ich karierze pojawi się w sprzedaży dopiero na początku przyszłego roku, a nie tak jak do tej pory przewidywano jesienią.

 

Nad pracami przy nowej płycie w białostockim studiu Hertz czuwali bracia Wiesławscy oraz szwedzki producent Daniel Bergstrand.

 

O najnowszym dziele kapeli Nergal wypowiada się w następujący sposób: ,, Aż dwie dekady zajęło nam wymyślenie tytułu, który mówi sam za siebie. Choć utwory, które znajdą się na nowym krążku przyjmują zaskakująco śmiałe kierunki pod względem artystycznym, nasze przesłanie pozostaje niezmienne- dumne i radykalne". Kontynuując rozważania nad nowym dziełem formacji Nergal stwierdza, że ich nowy krążek stanowi doskonałe odzwierciedlenie niegasnącej tęsknoty do wyzwolenia oraz miłości do wolności w jej najróżniejszych aspektach. Swoją wypowiedź Nergal podsumowuje następującymi słowami : ,, Biorąc pod uwagę nasze doświadczenie życiowe, które często przechodziło dramatyczne zwroty, nie ma chyba bardziej odpowiedniego określenia wyrażającego tego, kim i gdzie dziś jesteśmy".

Dotychczasową dyskografię formacji Behemoth zamyka krążek "Evangelion" z sierpnia 2009 roku.

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję