Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Justin Bieber kupi Neverland?

Zgłoś nadużycie
Justin Bieber jest zainteresowany kupnem ranczem Neverland należącym niegdyś do Michaela Jacksona.

Według doniesień prasowych Justin Bieber zaczął szukać nowego domu, bo jest już zmęczony życiem w Los Angeles. Od tej decyzji nie odwodzą młodego muzyka także jego menedżerowie, którzy, zaczynają martwić się o publiczny wizerunek artysty po zaliczonej przez niego w ostatnim czasie serii wpadek. W dawnej posiadłości Michaela Jacksona podobno pojawili się już wysłannicy Biebera, którzy na jego zlecenie mają dokładnie obejrzeć ranczo i ocenić czy możliwe jest przywrócenie jego dawnego stanu.

 

Przypomnijmy, że posiadłość położona w Santa Ynez Valley w Kalifornii została kupiona przez króla popu w 1988 roku, gdzie mieszkał on przez 17 lat, aż do 2005 roku. Niestety trzy lata później w wyniku popadnięcia przez Jacksona w kłopoty finansowe musiał on sprzedać ranczo Neverland, które stało się własnością spółki Sycamore Valley Ranch Company LLC, która obecnie wystawiła nieruchomość na sprzedaż.
Zainteresowany kupnem Justin Bieber obecnie mieszka w posiadłości na przedmieściach Los Angeles, której wartość szacuje się na około 4 miliony dolarów.
Dotychczasową dyskografię Biebera zamyka krążek "Believe Acoustic", który ukazał się na rynku pod koniec stycznia 2013 roku.



Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7183



Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję