Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

James Holden jeszcze w sierpniu w Warszawie.

Zgłoś nadużycie
Organizatorzy Audioriver zafundują nam kolejną dawkę znakomitej muzyki.

Tym razem organizatorzy Audioriver zapraszają na bardziej kameralną, jednak wyjątkową imprezę jaką jest występ Jamesa Holdena już 30 sierpnia na dziedzińcu restauracji Spokojna 15 w Warszawie, który stanie się plenerową przestrzenią przepełnioną znakomitą muzyką tego artysty.

Spółka Akcyjna- organizacja odpowiedzialna za Audioriver nie po raz pierwszy jest odpowiedzialna za sprowadzenie artysty do Polski, bowiem według słów rzecznika prasowego agencji ,, jest to ich ukochany muzyk, który co kilka lat zmienia siebie na nowo, wytyczając całkowicie nowe kierunki w muzyce elektronicznej".

Powodem takich zmian w twórczości muzyka jest naśladowanie przez innych producentów tworzonych przez niego zazwyczaj bardzo oryginalnych kawałków. Tak działo się już od samego początku jego kariery, kiedy to stworzył on takie numery jak ,, Solstice" czy ,, Nothing", które w niespotykany dotąd sposób zaczęły łączyć w sobie muzykę trance i progressive.

Gdy po pewnym czasie to stworzone przez niego połączenie muzyki stało się jednym z wiodących na scenie, artysta chcąc stworzyć coś innego niż wszyscy dokonał zwrotu w kierunku IDM czego efektem było powstanie zachwycającego i oszałamiającego połączenia muzyki tanecznej oraz eksperymentalnej. W wyniku tej działalności powstały m.in. takie hity jak „Break In The Clouds" czy remiks „The Sky Was Pink".

W 2006 roku na rynku pojawił się album artysty zatytułowany „The Idiots Are Winning", który został znakomicie przyjęty przez publiczność. Po tym wydarzeniu Holden niemalże całkowicie zaprzestał tworzyć nowe kawałki, bowiem jak powiedział w jednym z wywiadów był już bardzo zmęczony i zniechęcony tym, że na scenie pojawiało się tak wiele podróbek jego brzmienia, które niestety były kiepskiej jakości.

Artysta potrzebował nieco czasu aby ponownie zaskoczyć nas swoim nowym albumem „The Inheritors", który ukazał się w czerwcu tego roku. Po wsłuchaniu się w wciągające i niezwykle oryginalne dźwięki znajdujące się na krążku łączące w sobie zarówno techno, IDM i krautrocka okazuje się, że warto było czekać.

Popularność Holdena sprawia, że nie trzeba wiele powodów aby zaprosić go do Polski, bowiem jego fani regularnie o to proszą i nigdy nie zawodzą. Jednak ukazanie się tak znakomitej płyty sprawia, że ponowne sprowadzenie artysty do naszego kraju uznano za obowiązkowe- dodaje Łukasz Napora, rzecznik prasowy agencji.

Występ Jamesa Holdena to znakomita okazja na zafundowanie sobie nieoficjalnego afterparty po Audioriver bądź niezapomnianego zakończenia tegorocznych wakacji w imprezowym stylu.

 

Bilety na koncert w promocyjnej cenie 25 zł dostępne są na ebilet.pl oraz w salonach Empik.
Uwaga! Jeżeli chcecie dostać bilet na koncert to musicie się pospieszyć bowiem już dzisiaj na evencie na Facebooku zapisanych jest więcej osób niż przewidywana liczba wejściówek. W dniu wydarzenia cena biletu wzrośnie do 35 zł.

Impreza rozpocznie się już o 21:00 na dziedzińcu restauracji Spokojna 15 w Warszawie. Jamesa Holdena wspierać będą Angelo Mike, Leon, bshosa oraz Luke Hiero.

Więcej szczegółowych informacji na www.spolkaakcyjna.com.

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3955
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję