Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Daft Punk ponownie w ogniu krytyki.

Zgłoś nadużycie
Tym razem krytycznie o sukcesie formacji wypowiada się Luke Steele z Empire of The Sun.

Po niedawnych krytycznych wypowiedziach DJ'a Tiesto (które możecie sprawdzić pod tym adresem) na temat sukcesu Daft Punk, teraz kilka krytycznych słów na ten temat wypowiedział Luke Steele z Empire of The Sun.


W swojej wypowiedzi muzyk przekonuje, że sukces krążka ,,Random Access Memories" jest wynikiem dobrej kampanii marketingowej a nie dobrej muzyki.

 

Ponadto Steele zauważył, że najnowszy album Empire of The Sun "Ice On The Dune" jest lepszy od krążka Daft Punk, bowiem zawiera wiele świetnych numerów i przetrwa o wiele dłużej niż część innych krążków, które ukazały się w tym samym czasie. Całość muzyk kwituje następującymi słowami: ,, Oni mieli świetny marketing, a my mamy doskonałe kawałki".

Longplay Empire of The Sun ukazał się w czerwcu 2013 roku, miesiąc po premierze dzieła Daft Punk. Nick Littlemore- druga połowa australijskiego duetu - już pracuje nad następcą "Ice On The Dune". Nie wiadomo jednak jeszcze, kiedy nowy materiał zostanie opublikowany.

 

Nie podejmiemy się oceny, która formacja prezentuje lepsze kawałki, więc sami obejrzyjcie poniższe klipy i oceńcie :)Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3955
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję