Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Kolejny odcinek ,,37” Buki już w sieci.

Zgłoś nadużycie
Tym razem nadeszła pora na ,,Egzorcyzmy Dr. Skacza”.

Po ponad półtorarocznej przerwie Buka powraca z kolejnym odcinkiem cieszącego się dużą popularnością serialu ,,37". Tym razem popularny raper przedstawia nam ,, Egzorcyzmy Dr. Skacza". W kolejnym odcinku serialu obok znanych nam już bohaterów- Buki, Kota (który nie jest kotem), Mumina oraz dr. Skacza w mieście Fatum pojawiają się nowe postaci- Zło i Ksiądz Szatanek.

 

Już sama zapowiedź kolejnego odcinka (którą prezentujemy poniżej) wzbudziła wiele kontrowersji i spowodowała wielkie ożywienie fanów produkcji, którzy masowo zaczęli odwiedzać Facebookowy profil wydawnictwa MaxFloRec oraz samego rapera. Taka reakcja fanów pozwalała wróżyć produkcji spektakularny sukces, co najmniej na miarę poprzednich odcinków.
I tak też się stało bowiem trzeci odcinek serialu cieszy się ogromną popularnością w serwisie YouTube, gdzie można go obejrzeć na kanale MaxFloRecTV.

Budzącą wiele emocji zapowiedź odcinka możecie obejrzeć poniżej.

 

Jeżeli chcecie wiedzieć co tak naprawdę wydarzyło się w mieście Fatum i spotkało bohaterów serialu obejrzyjcie cały odcinek, który prezentujemy poniżej.

 

***

„37" to animowany serial niezależnej polskiej produkcji. Jego autorami są: Wojciech „Koksny" Górny (reżyseria, scenariusz, produkcja, animacja) i Mateusz „Buka" Daniecki (produkcja, scenariusz, udźwiękowienie), popularny raper z Gdańska.
Serial przedstawia historię czwórki przyjaciół: Buki (w tej roli Mateusz „Buka" Daniecki), Mumina (Wojciech „Koksny" Górny), Kota (Mateusz „Mati" Paciorek) i Dr Skacza („Buka") zamieszkujących jedną,choć dość nietypową kamienicę. Co rano głównego bohatera budzi hasło: „Masz 37 powodów, by się zabić".
Wtedy też zaczynają się jego perypetie z pochłoniętym w świecie cyfrowym współlokatorem Muminem, zwariowanymi pomysłami Kota (który nie jest kotem) i nieokiełznanym sąsiadem, Doktorem Skaczem (psychologiem).

Więcej informacji na oficjalnej stronie serialu: www.37.maxflo.pl.oraz Facebookowym profilu wydawnictwa MaxFloRec www.fb.com/maxflorecKlubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję