Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

IAMX odwołuje wszystkie tegoroczne koncerty.

Zgłoś nadużycie
Artysta nie pojawi się na koncertach w Krakowie i Warszawie.

Wszystkie zaplanowane na ten rok koncerty Chrisa Cornera zostały odwołane z powodu jego problemów zdrowotnych i przesunięte na 2014 rok.

 

Tym samym artysta nie zagra także dwóch koncertów w Polsce, które miały odbyć się 22 listopada w Studio w Krakowie oraz 23 listopaa w warszawskim klubie Stodoła.

 

W oficjalnym komunikacie managmentu IAMX czytamy: ,, Stan zdrowia Chrisa niestety nie uległ poprawie. Artysta pozostaje pod ścisłą opieką swojej ekipy medycznej przez najbliższe 8 tygodni i musi ograniczyć swoje działania przez co najmniej 6 miesięcy. Z tego też powodu z żalem zmuszeni jesteśmy odwołać wszystkie koncerty IAMX do końca tego roku. Jesteśmy w kontakcie z lokalnymi promotorami i pracujemy już nad przeniesieniem tych koncertów na 2014 rok."

 

Organizatorzy wkrótce poinformują o nowych terminach koncertów. Wszystkie dotychczas zakupione bilety zachowują swoją ważność. Można także je zwrócić w punktach, gdzie zostały one nabyte.

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3956
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję