Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Timetable Burn Selector Festival.

Zgłoś nadużycie
Do składu imprezy dołączają polscy DJ-e a po koncertach przenosimy się na afterparty!

Burn Selector Festiwal startuje już za 10 dni, dlatego już dzisiaj przedstawiamy Wam szczegółowy, godzinowy line-up imprezy, który prezentuje się następująco:

PIĄTEK/FRIDAY/- 6.09

 

CYAN STAGE:
20:00- ARCHIVE
22:00 - JAMES BLAKE
00:00 - THE KNIFE
SHACKING THE HABITUAL SHOW

 

MAGENTA STAGE:
18:00 - XXANAXX
19:00 - UL/KR
21:00 - PARA ONE
23:00 - BREAKBOT
01:30- BUSY P

 

SOBOTA/SATURDAY/- 7.09

 

CYAN STAGE:
20:00 - FACTORY FLOOR
22:00 - JESSIE WARE
00:00 - M.I.A.

 

MAGENTA STAGE:
18:00 - KIXNARE LIVE
19:00 - CAPITAL CITIES
21:00 - REBEKA
23:00 - WHEN SAINTS GO MACHINE

 

adam zasada Ponadto, do składu imprezy dołącza silna reprezentacja polskich DJ-ów w gronie których znaleźli się: Krime, Animisiewasz Startt, Invent, En2ak, Seb Skalski, Patryk Niedziela, Adam Zasada( zdj.) oraz Klaves. Przy znakomitych setach Dj-skich będzie mogli bawić się w każdym z festiwalowych dni od godziny 18:00 do 2:00.

Jednak tegoroczny Burn Selector Festival nie pójdzie spać wraz z zakończeniem występów na festiwalowych scenach. Wszyscy, którzy zamierzają bawić się dalej, do białego rana będą mieli do tego znakomitą okazję na Burn Selector Afterparties , które odbędą się w klubie 1500m2. Będzie to znakomita okazja do zapoznania się z undergroundową stroną sceny elektronicznej. Na imprezie zagra dla Was cała plejada polskich rezydentów klubu w nadchodzącym sezonie. Znajdą się wśród nich m. in. SLG, Tom Encore, Chmara Winter, BLCKSHP, Marcin Krupa, Falcon1, U Know Me Crew.

Gwiazdą piątkowej odsłony Afterparties będzie wschodząca ostatnich sezonów sceny muzyki deep house/ nu disco: Mario Basanov- artysta zaliczany do panteonu gwiazd muzyki elektronicznej. W swojej muzyce doskonale łączy on motoryczny beat z melancholią oraz rzewną słowiańską duszą, dzięki czemu jego utwory znakomicie sprawdzają się zarówno na parkiecie jak i w domowym zaciszu.

Sobotnie afterparty upłynie pod znakiem młodych talentów sceny UK- Bobby'ego Champsa i DJ'a Rum' a o których wiele mówiło się w ostatnim czasie.

Wszystkie osoby posiadające opaski festiwalowe wejdą na imprezę za darmo.

 

W trakcie tegorocznego Burn Selector Festival warto także odwiedzić miasteczko festiwalowe, gdzie będzie mogli nabyć ciekawe warszawskie marki m.in. kolekcje projektantów zrzeszonych w TFH - Tymczasowym Butiku oraz znakomite wyroby kulinarne produkowane przez takich wystawców jak: Bobby Burger, Jakie Taco, Zapiekanka Snack Bus, Co Ja Ciacham, Pasta Mobile i Yellow Dog.

 

Bilety na Burn Selector Festival są dostępne w ALTERSKLEPIE oraz punktach sprzedaży sieci Ticketpro w następujących cenach:
Karnet dwudniowy: 245 zł
Bilet jednodniowy: 155 zł

bsfKlubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję