Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Wybierz miasto:

Justin Timberlake jako złoczyńca.

Zgłoś nadużycie
Artysta marzy o roli Człowieka- Zagadki.

Justin Timberlake zagrał ostatnio u boku Bena Afflecka w filmie ,,Ślepy Traf"("Runner Runner"). Teraz muzyk marzy o tym aby ponownie spotkać się na planie z kolegą, który jak okazało się kilka dni temu zagra Batmana w sequelu ,,Człowieka ze Stali", który na razie nosi roboczy tytuł "Superman vs. Batman".

 

O swojej karierze filmowej i związanych z nią planach Timberlake mówi w następujący sposób ,, Nie mam ambicji, aby grać superbohatera, ale chciałbym wystąpić w roli złoczyńcy. Dorastałem z "Batmanem" i uwielbiam ten komiks. Moim ulubionym czarnym charakterem jest Człowiek-Zagadka. To był socjopata z krwi i kości, prawdziwy szaleniec. Jeśli miałbym już grać jakiegoś zwyrodnialca, chciałbym, aby był naprawdę pieprznięty. Człowiek-Zagadka idealnie wpisuje się w tę wizję."

 

O tym czy Justin Timberlake zagra rolę Człowieka- Zagadki zapewne przekonamy się niebawem, jednak na oficjalną premierę całego filmu "Superman vs. Batman" będziemy musieli poczekać aż do 2015 roku.

Na pocieszenie, już 18 października w polskich kinach zagości film ,,Ślepy Traf" z Justinem Timberlakiem i Benem Affleckiem w rolach głównych.

 

Dotychczasowy dorobek płytowy w karierze muzycznej Timberlake'a zamyka album "The 20/20 Experience" z marca 2013 roku, który w chwili obecnej jest na dobrej drodze aby osiągnąć status najlepiej sprzedającego się albumu 2013 roku.
Już 30 września swojej oficjalnej premiery doczeka się druga część wydawnictwa zatytułowana"The 20/20 Experience: Part Two" , która promowana jest przez numer singel "Take Back the Night", który przedstawiamy poniżej.Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7184Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję