Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Tegan and Sara wystąpią w Polsce.

Zgłoś nadużycie
Duet po raz pierwszy wystąpi w naszym kraju.

Na fali sukcesu albumu ,, Heartthrob" , na którym znalazł się m.in. przebojowy singiel ,, Closer" duet Tegan and Sara powraca do Europy ze swoją trasą koncertową w ramach której odwiedzą także nasz kraj i zagrają swój pierwszy koncert w Polsce, który odbędzie się 2 listopada w warszawskim klubie Palladium.

 

Wielki sukces jaki odniósł krążek ,, Hearttrob", sprzedając się w ilości ponad miliona egzemplarzy na całym świecie, sprawił, że ostatnie miesiące były gorącym okresem w życiu sióstr Quin, które koncertowały z takimi gwiazdami The Killers, Neil Young i The Black Keys,Taylor Swift i duetem Macklemore & Ryan Lewis. Tegan and Sara wystąpiły także w ostatnim czasie na festiwalach Lollapalooza i Osheaga oraz na letnim tournée z Fun.

Nowe dzieło duetu Tegan and Sara doceniono w ich rodzimym kraju- Kanadzie, gdzie zostało uwzględnione na liście Polaris Prize, będącą kanadyjskim odpowiednikiem brytyjskich Mercury Prize.

 

Duet Tegan i Sara tworzą bliźniaczki Quin z Calgary w Kanadzie, które swoje pierwsze kroki w muzyce zaczęły stawiać w wieku 15 lat pisząc teksty piosenek. Debiut duetu nastąpił w roku 1999, kiedy to Tegan and Sara wydały album "Under Feet Like Ours" .
Po wydaniu płyty siostrami i ich talentem zainteresował się Elliott Roberts - menedżer Neila Younga, który sprawił, że ich kariera nabrała rozpędu. Dzięki swoim kolejnym płytom "The Business of Art", "If It Was You" i "So Jealous" Tegan i Sara dotarły ze swoją twórczością do słuchaczy na całym świecie.
Każdy kolejny krążek wydany przez ten duet cieszył się coraz większą popularnością, której zwieńczeniem jest album "Heartthrob" z 2013 roku.

 

Singiel ,, Closer", który możemy odnaleźć na ostatnim albumie duetu zdobył wielką popularność na całym świecie, zdobywając szczyty list przebojów.

Tegan and Sara znane są również ze swojego zaangażowania społecznego i politycznego, przede wszystkim na rzecz społeczności LGBT. Artystki występowały wielokrotnie na wydarzeniach dobroczynnych, wspierając różnego rodzaju fundacje i organizacje.

 

Bilety na koncert pojawią się w sprzedaży już jutro ( 4 września).

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3953
1103K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję