Wybierz miasto:

Reklama

http://www.AutoDoc.pl
www.CzesciAUTO24.pl

Tricky z trzema koncertami w Polsce.

Zgłoś nadużycie
Artysta wystąpi w Warszawie, Krakowie i Poznaniu.

Tricky to wokalista, kompozytor i producent muzyczny. Swoją przygodę ze sceną rozpoczynał jako wokalista w formacji Wild Bunch, która w poźniejszym czasie stała się Massive Attack, wraz z którą nagrał najważniejsze płyty gatunku do których należą "Blue Lines" i "Protection".

 

Wielkim sukcesem dla artysty okazał się jego debiutancki, solowy album "Maxinquaye" wydany w 1995 roku.
W chwili obecnej Tricky ma na swoim koncie już dziewięć studyjnych płyt i współpracę z wieloma gwiazdami sceny muzycznej. Dzięki swojej twórczości Tricky uznawany jest legendarną postać trip-hopu.

Podczas swojej kariery muzyk współpracował m.in. z takimi gwiazdami jak Bjork czy PJ Harvey, z którym wspólnie nagrał numer "Broken Homes" , który znalazł się na albumie "Angels With Dirty Faces".

Artysta może także pochwalić się także współpracą z takimi artystami jak Anthony Kiedis i John Frusciante z Red Hot Chili Peppers oraz Cyndi Lauper i Alanis Morissette, którzy pojawiają się na albumie ,,Blowback".

Tricky to także odkrywca wielu talentów. Dzięki niemu świat poznał uzdolnienia m.in. Martiny Topley-Bird i Costanzy Francavilla.

Już w listopadzie artysta przyjedzie do Polski promować swój najnowszy longplay "False Idols", którego premiera odbyła się w maju tego roku i jest promowany przez numer "Nothing's Changed" nagrany wraz z Francescą Belmonte, która również pojawi się na koncertach w naszym kraju.

 

Tricky zagra w naszym kraju trzy koncerty, które odbędą się:
18 listopada w warszawskim klubie Stodoła
19 listopada w Krakowie- Klub Studio
20 listopada w Poznaniu- Hala nr 2 MTP

Sprzedaż biletów na wszystkie koncerty rusza już jutro - 6 września.

 Klubowa.pl

Użytkowników:
Zdjęć:
Klubów:
Imprez:
Treści:
346K
4M
3957
1112K
7183Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję